Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Juthatok így dunaparti új...

Juthatok így dunaparti új lakáshoz, ha van önrészem is?

Figyelt kérdés

Bankkal jelzálogszerződést kötnék a kiszemelt ingatlanra az önrészemet betolva, aztán "vállalkozó" kedvű lányoknak biztosítanék "búvóhelyet" és "nyugodt" körülményeket a kibontakozásukhoz. Tapasztalat, kalkuláció ezügyben? Működne ez még, vagy lefutott, esetleg kockázatos vagy törvénytelen?


Van több éve tartó rendszeres melóm, jövedelmem nettó 300 feletti, saját ingatlan is van, sosem vettem még fel semilyen hitelt.

(nem kellett).

Plusz még örökölök egy panellakást elvileg 20 éven belül.



2021. jún. 22. 06:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még annyit kérnék, hogy a személyes "bírálatokat" mellőzzük már.
2021. jún. 22. 06:24
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mármint bordélyházat csinálnál a kecóból? Az nem éppen legális.


Akkor már inkább csinálja egy szex vagy swinger klubot, azt lehet legálisan csinálni és nem mész miatta a börtönbe.

2021. jún. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Önrésszel lehez lakást venni, az egy jól működő dolog. Bordélyház üzemeltetése törvénytelen és veszélyes. Szomszédok feljelenthetnek, és akkor megütöd a bokádat a törvény előtt. Másrészt a prostitúció jár egyéb veszélyekkel. Ki tudja, milyen alakok fordulnának meg a lakásodban, és milyen szándékkal. Egyáltalán nem biztos, hogy olyan állapotban kapod vissza a lakást, ahogy adtad. Másrészt belekeveredhetsz bűnügybe is. Prostitúció együtt jarhat droggal, gyilkossággal. Lásd: Fannit is egy kliense tette el láb alól.
2021. jún. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A bordélyház nyilván törvénytelen ebben az országban, de én színvonalas lakást adok ki pár órára vagy akár napra is, az hogy ki mit csinál benne, már nem rám tartozik!
2021. jún. 22. 09:04
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Lakást vásárolhatsz a leírt feltételeiddel, csak tőled függ, hogy milyent választasz. Hogy utána mire használod, azt már a törvény szabályozza.
2021. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"és akkor megütöd a bokádat a törvény előtt."


Na ettől nem tartok magyarországon.


Meg az a szomszéd sem született még meg akitől tartanék.

2021. jún. 22. 09:06
 7/22 A kérdező kommentje:

"Azt már a törvény szabályozza."


Akkor ez rendben is lesz, ha a többi dologhoz hasonló hatékonyságra lehet csupán számítani. :)


Köszi a válaszokat, aki csinált már ilyesmit várom a "tapasztalatokat" akár privátban is.

2021. jún. 22. 09:09
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Minek ehhez Duna parti lakás?

Annak az árán vegyél 2 nem Duna parti garzont, add ki egy-egy qrvának, aztán az üzletet ők bonyolítják!

Ezekkel csak azt kell nézni, hogy lépcsőházról nyíljanak, ne egy körfolyosós ház összes lakója előtt kelljen becipelnie naponta 8x a lakásba a kuncsaftot.

2021. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szeretném pár év alatt kifizetni a banknak az árat, szóval nem filléres csajokra gondoltam, és nem is kizárólag magyar vendégkörre.
2021. jún. 22. 09:14
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy van erre kereslet, viszont nem korlátozódnék egy-két vállalkozó kedvű hölgyre, inkább párokra, akiknek nincs hol találkozni néhány órára, legyen az bármilyen céllal is.

Ez szerintem akkor működik jól, ha nem igényel személyes kulcs átadást-átvevést, vagyis nincs kellemetlenkedés, amikor tudja a tulaj hogy miért jöttünk 3 órára és én is tudom, hogy miért jöttünk és mindenki tudja, hogy tudjuk, hogy mivan és megy a pirongás a tapasztalatlanabb oldalról. Szóval gördülékenyen megy a foglalás, a váltás és a bejutás.

Ha ezt biztosítani tudod (két páros között némi takarítással, ágynemű cserével), akkor a lakás milyensége tulajdonképpen mindegy. Elhiheted, hogy ezek az emberek abban a pár órában nem a dunai panorámát nézik a teraszról.

A másik veszélye az, hogy nyilván aki búvóhelyet keres, az sok esetben szeretne névtelen maradni. Nem akar bejelentkezni sehova, sem személyes adatokat adni, vagyis az adózás utána egy picit kérdéses, ahogy mondjuk az esetleges károkozások megtéríttetése is.

Legyen modern, tiszta, elegáns, világos, hangulatos, egyszerűen megközelíthető, legyen parkolóhely a közelben, kb. ennyi.

Ha ezt feltudod vállalni a kellemetlenségeivel együtt, akkor szerintem működőképes, van rá kereslet, mégpedig nem is gondolná laikus ember, hogy mekkora.

Ki fog alakulni egy fix "ügyfélkör", akik örülni fognak, hogy van hova menniük, vigyázni fognak a helyre, a te névtelenségedre és eszük ágában sem lesz jelenteni, hogy nem kaptak számlát pl. Ez egy win-win helyzet, de könnyű belebukni is.

2021. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!