Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest V. kerületben a...

Budapest V. kerületben a Kossuth Lajos utca milyen?

Figyelt kérdés
Milyen ott élni? Mennyire élhető a környék? Megéri ott lakást venni?

2021. júl. 21. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Utcára nézó ablakokon át zajos, hátulsó lakásokhoz nem szűrődik be a zaj, legfeljebb a mentők, rendőrség, tűzoltók szirénája, vagy a templom harangja.

Nyáron kegyetlenül forró az utca, semmi zöld. Ismerőseim (50 év körüliek) évtizedeken át laktak ott, tőlük tudom, meg magam is tapasztaltam. Elköltöztek Budára, örülnek neki.

Az sem elhanyagolható, hogy nagyon sok lakás ki van adva Távol-Kelet-i befektetőknek, akik 1-2napos szállodának használják, tehát sok az idegen, azt sem tudhatod, hogy ott lakik-e, vagy éppen egy betörő távozik. Ráadásul nagyon drágák. Nagyok és magasak a szobák, sokba kerül a fűtés. Nem ajánlom.

2021. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Elfelejtettem:

Ajánlom Budát, ahonnan jó a közlekedés a metrókhoz (M2, M4), buszok... Jó a levegő, hála a Pilis felől érkező friss levegőnek.

2021. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-) Most Budán élek, nagyon szeretem de itt megfizethetetlenek az ingatlanok számomra :-( Amit ott megkapok 45 ért, itt Budán 60tól indul, én is itt kezdtem elnézelődni, de esélytelen.
2021. júl. 21. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Budán lassú a közlekedés ,nincs semmi. Nem fiataloknak való!
2021. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

4-es,

Buda melyik részén látod lassúnak a közlekedést? Buszra várva (abban a napszakban éppen 8 percet kellett várnia) valaki ritkának tartotta, mások panasz nélkül várnak 15 percet is. Relatív.

2021. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hely, az a kérdés, hogy milyen egyedi igényeid vannak.
2021. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nodt budára kimenni innen a 13ból 1 óra busszal

Bármilyen busszal még vérhalomra is 50 perc fosss a közlekedés budán

Vacak túlárazott boltokkal

Ha nagyon sok a bevételed élj ott de autóval!

Jobb itt a pesti oldalon mi újpestre költözünk, csönd van mindenki fehér és gyerekes a környezet. Ovik sulik fősulik egyetemek zöld területek és játszóterekkel. És megfizethető.

Meguntam a 4,5 m belmagas hangos társasházat azt is hallom ha hapcizik fent valaki

2021. júl. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne azt írjad kedves 7-es, hogy Neked mennyi ideig tarta XIII.-ból Budára jutni, hanem azt nézzed (amit én ajánlottam), hogy ha Budára megy lakni, akkor Budáról milyen könnyű bejutni - mert jó a közlekedés - a Belvárosba.

Természetesen minden attól függ, hogy hol fog lakni Buda melyik sészén és hol fog dolgozni. Viszont - oda menjen alkni, ahol közel lesz a munkahelye, lesznek üzletek, orvosok stb. Én a XI. ker.-ben lakom és nagyon meg vagyok elégedve.

2021. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!