Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan adjam el a garzonom...

Hogyan adjam el a garzonom minél hamarább?

Figyelt kérdés
Van egy zuglói garzonom, ami nem annyira trendi, de nagyon hamar kiadható, jó helyen van, a rezsije 15-20/ hó (víz, gáz, kktg, net, villany) Hasonló lakások 24 misitől kezdődnek, én full berendezéssel adnám. Hol érdemes hirdetni és mennyire pörögnek most a garzonok vajon?

2021. júl. 27. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
ingatlan.com
2021. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Most eladni akarod vagy kiadni?
2021. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Gyorsan úgy tudod eladni ha olcsóbban adod mint amennyiért a hasonlókat hirdetik.

Érdemes jó képeket csinálni ami rendesen fókuszált. Előtte rendetrakni, elrakni a személyes tárgyakat, rövid lényegretörő hirdetésszöveget csatolni alaprajzzal.


Hirdetni facebook csoportokban és ingatlan.com -on lehet.


Ingatlanosokkal vigyázz mert van aki kizárólagos szerződést köt és akkor is fizetned kell ha nem adja el.

2021. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha gyorsan akarod eladni, szerintem add olcsóbban, de csak készpénzes vevőnek, és te hirdesd, ne ingatlanos.


Takarítsd ki, csinálj róla előnyös képeket, és emeld ki ezeket az előnyös tulajdonságait. Szerintem egy jó garzont, ha nem kell igazán költeni rá, simán megvesznek kiadásra is.

2021. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Még ma adok érte 5 misit.
2021. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

1: Elmondom, hogy 2 hónap alatt 10 megtekintés volt. Hetek telnek el nulla megtekintéssel.

Dolgozunk egy közvetítővel, azt mondja, egy éve lassan, hogy senki, az égvilágos senki nem jelentkezik ingatlan.com-os hirdetésre nála. A FB-on ad ki mindent.

2021. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is a facebook a nyerő. Vagy esetleg jófogás. Bár én is hónapok óta nézem az oldalakat, és a leggyakrabban az ingatlan, facebook és jófogás amit meglátogattam.
2021. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg úgy lehet minél gyorsabban eladni, ha valamivel a jelenlegi piaci ár alatt kínálod. Nem értem ezen kívül milyen szuper titkos trükköt vársz itt akárkitől is.


Nyilván legyenek normális fényképek, alaprajz, normális, értelmes(en fogalmazott) leírás a hirdetésben, stb. De remélem ezeket nem kell külön mondani.

2021. júl. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mennyiért ment el?
2022. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
28,5
2022. dec. 11. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!