Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes ingatlant venni...

Érdemes ingatlant venni Pilisen 2021-ben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem eljut 1-2 lakoshoz a kérdésem. Azt szeretném kérdezni, hogy mostanában érdemes-e ott ingatlant vásárolni? Milyen a közbiztonság? Sok a cigány? Válaszokat előre is köszönöm!

2021. aug. 5. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok.
2021. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten sok.
2021. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Balhésak? Mert alapvetően azzal nem lenne gondom, hogy ott vannak, de az elég cink lenne, ha mondjuk nem lehetne kint hagyni a kocsit az utcán huzamosabb ideig.
2021. aug. 6. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vannak közöttük balhésak. Sajnos, az önkormányzat betelepített most egy balhés családot, akiket már más településről kitiltottak, nem véletlenül. A rendőrök egyelőre nem tudnak velük mit kezdeni. Ők vhol a Krekács dűlő környékén laknak. Arra ne menj. Így, röviden.
2021. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Merre érdemes ingatlant venni? Egyet láttam a Kossuth-Rákóczi sarkán, ahol van a Penny market. Az a környék mennyire gázos?
2021. aug. 6. 15:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Jobban mondva az oldal szerint valamerre arra van, kb a település határánál.
2021. aug. 6. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Az újépítésű házaknál nincsenek cigányok. Azt a környéket ajánlom.

Nekem egymástól függetlenül 4 ismerősöm is Pilisen vett újépítésű házat nagyon szeretnek ott élni.

2021. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyik haveroméknak van házuk Pilisen. Szerinte nincs gond a közbiztonsággal, szeretnek ott lenni.

(Reménykedj, hogy nem törlik a kérdésedet, ugyanis az én ugyanilyen jellegű kérdésemet ma törölték, holott már vagy egy hete feltettem... Nem tudom, kinek mi baja volt vele, semmiféle rasszista dolgot nem írtam.)

2021. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Egy pár napja kint van már, eddig úgy néz ki nincs gond vele. :)


És merre vannak az újépítésű házak? Merre érdemes keresgélni?

Bocsi, hogy csak most reagálok, de nem kaptam értesítést a válaszokról.

2021. aug. 9. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!