Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 8.kerületben érdemes lenne...

8.kerületben érdemes lenne lakást vásárolni?

Figyelt kérdés

Milyenek ott manapság a körülmények?

Direkt nem írok konkrét utcát, mert úgy egész 8.kerületre értem.

Lakásvásárlás előtt állok még nem de hamarosan és ahogy nézem ott egészen tűrhetőek az árak. Vannak jobbnál jobb állapotú lakások is.

Egyedülállóként érdemes lenne ott keresgélni vagy máshol is akadnak azért ilyen árkategóriákban lakások? Láttam azért 21.milliótól kezdődnek de még fölötti árak se vészesek.



2021. júl. 2. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Én 5 millióért sem vennék ott lakást. Érdemes lenne kicsit személyesen felmérned a terepet, több napszakban is ha ennyire nem ismered a kerületet.
2021. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Mivel nincs építményadó a kerületben, kiadott lakásra sem, a legtöbb befektető itt vesz, igen. Nekünk is az összes lakásunk itt van.

Ráadásul most lent vannak az árak, már megtörtént az árkorrekció a teljes belvárosban, amennyire ez általános lehet, mert ugye nincs általános belvárosi ingatlanpiac, erősen lokális minden.

2021. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Még kerületen belül is vannak különbségek. A Corvin negyed környéke például épül-szépül, elég fejlett a nyóc többi részéhez képest. Valószínűleg ott drágábban lehet találni, mint a putriban. Én egyébként nem vennék. Inkább Budán, vagy esetleg kertvárosi részen.
2021. júl. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Setalgass ott napkozben meg este is.

Penzt nagyon keveset vigyel,azt is elrejtve. Olcso ora legyen rajtad,olcso noname ruhak,nyomogombos telo. Talan nem rabolnak ki. Taskat ne vigyel. Inkabb nejlonszatyorral menj.


Fogsz-e tudni minden nap igy jarni,ha ort laksz??


Aht tudod,h a 8 kerben a rendorok is 8-10-esevel jarnak?? A tobbi keruletben meg 2-esevel… Ezt is sajat szememmel lattam. Hat ez is uzenet az agyunknak…


Legyen nalad gazspre,stb stb.


3-as : A Corvin Plaza is televan c. ganyokkal. Meg az a kornyek is. Multkor talalkoztam ott vkivel es mar jottek 10 perc varakozas alatt keregetni mindenfelet (cigi ,penz, stb.)

2021. júl. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemzeti múzeum is 8. Ker meg a magdolna negyed is. Nem mindegy az utca!
2021. júl. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
A 8-nak vannak felújított rehab részei, de attól még azokhoz is a putrin keresztül vezet az út. És annyira nem dolgoznak rajta, mint anno a 13. kerületen, hogy kitakarítsák. Szerintem nem éri meg. 30 éve lakok Budapesten, tudom miről beszélek.
2021. júl. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A Palotanegyed környékét csípem, ott szétnéznék, hogy mi a helyzet.
2021. júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező!

Teljesen függetlenül a VIII.ker-től, ahol olcsók a lakások, annak valamiért véres a torka.

Mondjuk a VIII-nak is vannak olyan részei, ahol 1M fölött van a m2 ár, de ott nem is 21M a lakás.

Nekem konkrétan van egy rész a VIII-ban, ahova nagyon szívesen költöznék, de az sem az olcsó kategória.

Tehát neked a környékről, de főleg a ház lakónak az összetételéről (és az a legfontosabb!) a legkompetensebb információt, a vételár mutatja.

2021. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

"Aht tudod,h a 8 kerben a rendorok is 8-10-esevel jarnak?? A tobbi keruletben meg 2-esevel…"


Nettó baromság.

2021. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezö én is láttam ,hogy a rendörök 8-asával jàrnak a 8 kerben… nézz csak körül és végre higgyj a saját szemednek…..
2021. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!