Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A családdal találtunk egy jó...

A családdal találtunk egy jó kis ingatlant Szolnokon és úgy van írva a Hetényi kórház mögött van. Milyen hely Szolnoknak az a része? Nagyon balhés? Sok a roma? Köszi előre is

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Barátaink laknak Szolnokon, tehát az infóm nem személyes tapasztalat.

A kórház a centrumban van és minden település legdrágább része a centrum, ezért a putris cigány inkább az olcsóbb részekre költözik.

Sehol nem találsz már olyan helyet a világban (és nem csak az országban) ahol nem lennének, így vásárláskor a környező szomszédokat érdemes káderezni és az ingatlanjaik értékét nézni. Ha idős ember a szomszéd, valami kisértékű ingatlannal, akkor esélyes, hogy ilyen retyerutyára számíthatsz a jövőben.

Szolnok egyébként jó hely, minden van, ki sem kell onnan mozdulnotok.

Ha csak nem valami speciális munkátok van, akkor munkát is lehet találni.

Nekem Szolnokkal csak az az egyetlen gondom, hogy nyáron az ország legmelegebb térsége, de valójában szinte mindegy is 40 fok környékén.

2021. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Hetényi pont nem a központban van. Szolnok egyik legrosszabb részére találtatok rá!

Írom szolnokiként.

Azon a részen van a hírhedt Motor út is.

2021. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

1-es vagyok és bocsánat Kérdező!

Írtam, hogy nem vagyok szolnoki, nyilván valamilyen más intézménnyel kevertem a kórházat.

A 2-es véleménye a mérvadó, bár sajnos nem túl bőbeszédű.:)

2021. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Talán a Hetényi rendelőintézetre gondoltál, vagy a MÁV kórházra.

Szerintem a "hírhedt" meg az "egyik legrosszabb" szavak elég sokatmondóak :)

Persze ha van más kérdése a kérdezőnek a várossal kapcsolatban, ha tudok, válaszolok :)

2021. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
40 km re lakom szolnoktól és a motor út bezony még itt is híres és beszélnek róla. Szolnok legokádékabb része. Van egy pár városrész amit kerülni kell. Figyu személyesen elmondom ha én eladnám az örökölt lakásomat akkor én elmennék Ausztriába . Mivel ott az árak nagyon nem keleti magyar szinten vannak így nehéz lesz. Ja és a fizetések sem magyar szarok. Még gyűjtögetek erre. Inkább kerüljétek ezt a szar megyét.
2021. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ciganytelep az a resz.

/egy 25 eve szolnoki lakos/

2021. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerülendő!
2021. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nagyon nagyon messzire kerüljétek el azt a környéket, de komolyan!!
2021. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!