Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Saját lakás eladása ügynökkel...

Saját lakás eladása ügynökkel vagy inkább nélküle?

Figyelt kérdés
Lakáseladással kapcsolatos tapasztalatokra és tanácsokra lenne szükségem.
2021. aug. 19. 09:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

Ha gyorsan akarod eladni, akkor ingatlanközvetítő.

Ha nem extra sürgős, akkor hirdesd meg te, és megmarad a jutalék neked.

2021. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%
1-es, miből gondolod, hogy gyorsabban el tudja adni? Egy ingatlanos is csak mutogatja, azt meg a vevő is megtudja. Esetleg köríti valami dumával.
2021. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Abból, hogy az ingatlanos nagy tömegben tud hirdetni sokfelé.

Magánúton nagyon hosszú idő eladni.

Ha megnézel egy lakáshirdető oldalt, 99.9%-ban ingatlanosok hirdetnek rajta.

2021. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy hármas írja.
2021. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
Milyen nagy tömegben? Az ingatlanos is csak a saját oldalán tudja hirdetni, meg a többi ingatlanos oldalon, amin akár a tulajdonos is.
2021. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Ha mondjuk nem laksz benne, és nem akarsz vele foglalkozni, körbemutogatni a nézelődőknek, akkor ingatlanos.


Ha benne laksz/ráérsz mutogatni akkor felesleges az ingatlanos.

Általában lóf4szt se tudnak mondani az adott ingatlanról. Te is megtudod hirdetni ingatlantájolón, jófogáson, meg marketplacen, facebookos csoportokban.

A nagy zseniális taktikájuk hogy lehagynak az ár végéből egy nullát (pl 20 millió helyett 2-t írnak ki), így nyilván sokkal többen rákattintanak a hirdetésre. Tudják mutogatni majd neked a statisztikai adatokat, milyen kus ügyesek. Erre az elképesztő trükkre is képes vagy akár te is.

Nem kell érte egy semmirekellő ingatlanosnak fizetni.

2021. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

Múltkor néztem egy eladó házat, olyan webhelyen találtam rá, ahol bárki hirdethet ingyen. Ingatlanossal beszéltem meg az időpontot. A tulaj otthon volt, ő mutogatott meg mindent, az ingatlanos csak kullogott utánunk.

De persze eladáskor el fogja kérni a tulajtól a busás hasznát a SEMMIRE.

2021. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem lakom az ingatlanban (örököltem) de megfontolandó hogy mennyire vág át, húz le az ingatlanos... Egyébként egyformán simlisek vagy akad köztük "jóhírű" is?
2021. aug. 19. 12:08
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
7-es,kepzeld mi multkor milyen hazban voltunk, fel oras turnusokban voltunk beosztva,nyilvan nem eleg az ido,de az ingatlanos vitt korbe,magyarazott,mikozben a kiscsalad bent ult a kanapen es tevet nezett,gyerekek rohangaltak,de a ket szulo fel sem allt. 😄 Azt hittem eldobom az agyam. Nah az az ingatlanos megdolgozott a penzeert.
2021. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Azért érdekes,hogy bárki csinálhatja... nem kell róla legalább egy (OKJ?) papír, valamilyen szakirányú végzettség? Mégis csak milliókról van szó😈
2021. aug. 19. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!