Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A beépített erkélynek mi...

A beépített erkélynek mi értelme van?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Hallod neked nagyon beragadt ez az erkély-utálat.
2021. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom de képzeld unokatesom egy olyan albiban lakik ahol kiépített, szépen burkolt erkély van de olyan kicsi, hogy ő kb 80 kilós 190 cm magas férfiként nem tud rá kiállni mert beszorul a párkány meg az ablak közé. Én meg a 38as lábamman nem tudok rá kilépni mert nincs olyan hosszú kifelé, de mégsem francia erkély. Na ennek mi értelme?
2021. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Il Professore... Azt hittem csak nekem tűnt fel, hogy minden napra jut erkélyes kérdés :D
2021. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

ezt az erkélyes kérdést az teszi fel, akinek nincs, de irigykedve bámulja azokat az erélyeket, ahol élet van..


Nekem nincs erkélyem, de erkély nélküli lakást nem vennék..ha csak picikét is, de jó kiszabadulni a zárt térből..

....most az következik, hogy megiszom a kávém, és kilépek az erkélyemre...(600 nm-es kert)

2021. aug. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Én nem vennék erkélyes lakást, max ott ahol nincs szemben / mellettem semmi / senki, és kertre néz az egész. Utcára néző erkélyek, vagy olyan erkély, ahova kimész, és a szomszédok kint dumálnak, buliznak tőled pár méterre, gyakran csak egy kis ráccsal, üvegfallal elválasztva, na az nekem nem bejövős. Akkor már inkább beépíteném, mert jobban ki tudom használni a helyet.
2021. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2: Volt rács, de nem volt elég tégla...:)
2021. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Az erkély kompromisszumnak jó, ha az ember nem akar kimozdulni a lakásból, de mégis a friss levegőre kiülve akarja például meginni a kávéját! Na de beépítve ez pont eltűnik, én arra tudok gondolni legfeljebb, hogy vannak emberek, akik nem ez a kiülős fajták, és inkább a lakótér méretét akarják megnövelni az erkély hozzászámolásával, amit így a gyakorlatban is elérnek!

Vagy ha ilyen formában beépített helyett a "süllyesztett" erkélyre gondolsz, az más! Komfortosabb (szerintem), és jobban a ház része, sokkal stabilabb megoldás leszakadás ellen!

2021. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!