Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kaposváron milyen az élet?...

Kaposváron milyen az élet? Szerettek ott lakni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem jártam még ott soha, de 2 éve volt itt egy kérdés, ahol eléggé "lefestették" Kaposvárt, hogy veszélyes hely, rossz a közbiztonság!

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

2021. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nézd Dél-Nyugat Magyarországon Pécset és a Balaton déli partját úgy ahogy leszámítva kb semmi nincs. Álmos kisvárosok mindenhol (a megyeszékhelyeket is beleértve), rosszabb esetben kicsit magasabb bűnözéssel, kellemetlen alakokkal fűszerezve. Ez egy olyan régió, ahonnan jelenleg is zajlik az elvándorlás az ország más részeibe. Ha téged ezek nem zavarnak, akkor természetesen költözz erre a környékre nyugodtan, de amúgy nem ajánlom.
2021. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, ha semmi sincs, akkor miből él az a sok jóember?
2021. aug. 25. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Magyar KKV-k foglalkoztatják főleg a jónépet. Az, hogy semmi nincs, pedig én nem első sorban a munkára értettem, hanem a programlehetőségekre, tömegrendezvényekre, bulikra, olyan helyekre, ahol sok embert meg lehet ismerni. Én huszonéves vagyok, nekem ilyenek is járnak a fejemben.


Aki nyugodt, csendes, egyszerű vidéki életet akar, annak nyilván nagyon ajánlom a környéket.

2021. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. aug. 25. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Kaposvár remek és csodálatos kis hely! :)
2021. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 titfan válasza:
100%
Menekülj innen, ez a legvállalhatatlanabb megyeszékhely az országban!
2023. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!