Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hajdúsámson-Sámsonkertben...

Hajdúsámson-Sámsonkertben milyenek a nm árak? Érdemes oda kiköltözni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem magasabbak, mint amennyit ér. Majdnem debreceni áron hirdetnek házakat. Személy szerint én nem költöznék oda, elég sok a ......
2021. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A debreceni árak is magasabbak sajnos, mint amennyit egy ház ér... Sámsonkertben tervezünk új építésű házat venni, kicsit drágább mint egy lakás Debrecenben... Debrecenbenannyi pénzért csak felújítandókat találtunk...
2021. aug. 27. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Debreceniként én nem mennék, de ti tudjátok.
2021. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kiköltöztetek végül? Ha igen, milyen ott lenni?
márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hali én szeretek ott lakni, mondju kmi még az elején lakunk, így az infrastruktúra hiánya nem okoz gondot és sőt jobb is mint más debreceni részekhez képest busz, bolt, dohibolt, benzinkút, tágabb értelemben cukrászda, tüzép is szinte helyben van. Családosoknak szerintem baromi jó, mert a busz átszeli debrecent a sulisok kb. 1 busszal és kis sétával elérhetik az iskolájukat, egyetem is viszonylag könnyen megközelíthető:)
ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azóta már mi is vettünk az elején telket. Köszi, hogy megírtad! Remélem mi is szeretni fogjuk! 🤗
máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!