Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » X. kerület vélemények/tapaszta...

X. kerület vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lakás vásárlása mellet döntöttünk és Kőbányán találtunk pár ígéretes “fogást”. Somfa utca és környéke érdekelne, hogy milyen. Közbiztonság, infrastruktúra stb.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 29. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Panel?
2021. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez kimaradt, 2009-ben épült 5 emeletes társasház.
2021. aug. 29. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Somfa liget jónak tűnik !

A x. Kerület borzalmas de ezek az új lakóparkok irigylésre méltóak. Ilyenben én is laknék :).

2021. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez a ti döntésetek:


Környék vagy a lakás a fontosabb ? Örök dilemma ... en most vettem és a környéket ítéltem fontosabbnak...

2021. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lakóingatlant úgy vesz az ember, hogy különböző időpontokban gyalogosan körbesétálgat a környéken.

Így kevesebb a meglepi.

2021. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólóval. Menj el és nézz körül. Kôbánya hatalmas, ezért erős az egész kerületre azt mondani, hogy borzalmas.
2021. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A Somfa liget és a Somfa utca nem ugyanaz.

Én naponta járok a Somfa utcánál, 20 éve hol Kőbányán, hol Kispesten élek, de nekem azért lennének fenntartásait a környékkel. Ipartelep/kínai negyed/slum rozsdaövezet határán fekszik. A Balkán utca elég hírhedt, nekem egy lakásokba törtek be, az a Szárnyas utcában volt. Valószínűleg ez tükröződik az "ígéretes" árban.

2021. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

kőbányának pont a rosszabbik részén van szerintem, a jó részei az óhegy, újhegy.


Ha kocsival közlekedsz, és azok közé tartozol, akiket nem érdekel, hogy min kell átvergődnöd, hogy hazajuss, akkor hajrá.


De ha például családot is szeretnél alapítani, tömegközlekedést használsz, vagy szeretsz sétálgatni, kocogni a környéken, akkor azért elgondolkodtató

2021. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8as jókat ír .... vmit vmiért
2021. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
proli kerület amúgy jó lenne...
2021. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!