Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » X. kerület vélemények/tapaszta...

X. kerület vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lakás vásárlása mellet döntöttünk és Kőbányán találtunk pár ígéretes “fogást”. Somfa utca és környéke érdekelne, hogy milyen. Közbiztonság, infrastruktúra stb.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 29. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
68%

Ne vegyél 2007 óta ismerem Kőbányát, nagyon leromlott a közbiztonság, sose volt egy húha nagyszerű hely, de pl. napközben én nem féltem eddig, eljárkáltam Liget téren is. Most már ne járkálj arra (vagy nézd meg 17 óra körül, épületes látvány :(. Régebben 1-2x kellett 18 óra körül arra járnom, mert későn végeztem a munkában, akkor már azért para volt, 151-es buszon pl. majdnem kiraboltak, nagyon rémisztő volt, odaálltam direkt a vezető mellé, 2 megállót mentem vele, amúgy a Liget térig, általában az első megállónál nem nagyon van felszálló, erre egy pasi az első ülésből a busz jobb oldaláról (tudjátok a vakoknak fenntartott), felugrott és mellémállt, de durván az intim szférámba, utána mentem jobbra kicsit, hogy távolabb legyek tőle, jött velem, utána hátat fordítottam, akkor elém került, konkrét bekerített (nagyobb is volt nálam). Utána sikerült gyorsan a busz belsejébe mennem, ahol 3 csaj állt, odaálltam melléjük. A pasi az első megállónál leszállt. Utána egy bácsi odajött hozzám, hogy vigyázzak, tegnap is kiraboltak egy hölgyet a buszon, nagyon fogjam a táskám. És mondom mindez 18 óra körül, tehát azért nem éjszaka történt.

Igen abban igazuk van, hogy vannak jobb része, igen ám, de ha nem kocsi volt a jeled az oviban és néha sétálnál vagy tömegközlekednél akár csak pár megállót, már a putrin vezet át az út (lásd Liget téri buszvégállomás, sétány, huhh, hagyjuk inkább)

2021. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!