Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A párommal most költöznénk...

A párommal most költöznénk össze és egy nagyon kis aranyos lakást találtunk a X. Kerületben, a cserkesz utca 31 ben. Esetleg tapasztalat a környékről vagy akár a lakóházról?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

kőbánya iszonyat retek hely. Én szívesen költöznék oda mert csendes részei vannak de iszonyatos helyeken vezet át az út onnan A-ból B-be.

Ez a baj a pesti panelekkel, iszonyat veszi őket körül.

A budai panel is borzalmas de ami körülveszi az északról és délről az előkelő agglomeráció ( Budaörs v Szentendre ), belülről meg a vár, a hegyek.


De a pestieknél körülveszi a lepukkant típusú agglomeráció és a pesti szutykos belvárosi részek...nyócker stb...


Amúgy kőbánya nagyon is jó hely lehetne! Adottságai szuperek, gyönyörű parkjai vannak és tágas.... de hát :(

2021. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A ház tök jól néz ki, közlekesésben sem annyira gáz de a környezet tényleg nem a legjobb. Ha autóval közlekedtek az tök jó, de nem biztos, hogy onnan engednék egy gyereket iskolába járni.
2021. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként ajánlom, hogy járkálj arra egy kicsit különböző időpontokban, hétvégén, stb. Onnan el tudod dönteni szimpatikus-e a hely.
2021. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Te nem a Joci vagy ??


Na mindegy . Cserkesz utca viszonylag tűrhető,de ne várj csodákat. Közel van a Liget tér az viszont szutyok.Kőbánya alsó detto,Mázsa tér,Monori Center...ne is beszéljünk róla. Azért megölni vagy megtámadni nem fognak titeket, de nem egy elit hely az tuti.

2021. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont most írtam egy másik kérdéshez, hogy én 14 éve járok Kőbányára dolgozni, és az utóbb időben (igaz nekem volt egy másfél év home office, bár néha be kellett járni), de Kőbánya alsó rész nagyon durván lezüllött, eddig simán, ha kellett valami bementem a Dm-be, Spar-ba, ami ott van Kőbánya alsón. Múlt héten beugrottam a Dm-be, mert kellett valami, hát inkább ne tettem volna, megmondom őszintén féltem, a sétányon vagy 15 hajléktalan együtt, szembe jött velem egy 5-6 főből álló csorda "nem mondom milyen" ember, már majdnem beszóltak valamit láttam rajtuk, de szerencsére pont jött egy haver és azt észrevették és üvöltöttek neki kedves stílusban. Utána szembejött velem egy kapucnis sztem beszívott srác, már mondta is, hogy nem tudsz esetleg, csak rohantam el, gondolom cigit akart lejmolni, bár nem dohányzom és mondom ez kb. 5 perc volt, amíg mentem a villamoshoz Kőbánya alsó Dm-ből.

Mivel 2007 óta ismerem Kőbányát van rálátásom, szerintem ne vegyél ott lakást, mi is megtehettük volna, hogy ott vegyünk nagyobb lakást, inkább kisebbet vettünk jó helyen, ahol van kedvem lemenni sétálni, mert van zöld, kedvem van lemenni közértbe, egyedül közlekedhetek. 3-4 éve még nem mondtam volna ilyen kategórikusan, hogy ne vegyél, mert nem volt ennyire durva, de most már igen. Inkább jobb helyen kisebb lakás, mi ezt a kompromisszumot kötöttük.

2021. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, egyébként munkahelyet fogok váltani, ez is közrejátszik, hogy már félek délután a villamosmegállóban is (nyilván nemcsak ez számít, de ez is egy szempont, hogy undorodom, hányinger, a mocsok, bűz, ami pl. Kőbánya alsón van), kocsival nem vagyok hajlandó járni ilyen árak mellett, illetve városban nem szívesen vezetek.
2021. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!