Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy családot tervező fiatal...

Egy családot tervező fiatal párnak melyik települést ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Munkahely megközelíthetősége miatt az alábbi települések jöttek szóba. Újabb építésű házban gondolkozunk. Aki ismerős a környéken, melyik a legjobb, legélhetőbb?

2021. szept. 6. 08:54
A kérdező szavazást indított:
Gyöngyös
Hatvan
Jászárokszállás
19 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem a közlekedés borzasztó Hatvanban és Gyöngyösön is, az iskolák Gyöngyösön a legjobbak ezek közül, Hatvanban jobb a kórház, Gyöngyös a Mátra miatt vonzóbb lehet, ha szerettek kirándulni, de Hatvanban szerintem több program szokott lenni.

Elég hasonló a kettő szerintem.

Árokszállás sem rossz, de nekem túl kisváros, ha ti viszont azt szeretitek, akkor megfelelő választás lehet, jó a gimi ott.

2021. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aki Hatvanra szavazott, esetleg le tudná írni az indokot? Miért vezet Gyöngyös előtt?
2021. szept. 7. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Gödöllő nem jöhet szóba?
2021. szept. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Bicske. Mi itt lakunk. Jó az ellátás, Budapest fél órára van. Csendes, jó környék.
2021. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Heves Megyei (egri) vagyok, de már 10 éve felköltöztem Pestre.

Gyöngyös egy tök jó városnak tűnik, élhetőség szempontjából ezt választanám, viszont Hatvan olyan durván közel van már Pesthez,

hogy a saját jövőtök érdekében inkább ezt választanám.


Jó néhány kollégámnak Gyöngyös egy távoli porfészeknek tűnik, Hatvant meg egy közeli városnak gondolják. Pedig alig pár tíz kilométer van köztük.


Szóval Hatvan.

2021. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végül is hogy döntöttetek?
2021. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még sehogy. Egyelőre mindenhol nézünk házakat.
2021. szept. 23. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem először csak béreljetek,éljetek ott 1-3 hónapot, aztán döntsétek el melyik hely tetszik jobban?

Én biztosan ezt csinálnám.

2021. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!