Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten hol vennétek...

Budapesten hol vennétek lakást a következő feltételekkel, maximum 29 millióért?

Figyelt kérdés

- Másfél szobás

- Felújított/ jó állapotú

- 1-10+ emelet

- Belváros (Deák tér) max fél óra tömegközlekedéssel

- Inkább panel, mint a régi körfolyosós háztípus.


Én is nézelődök nyilván, de szívesen fogadok ötleteket.



2021. okt. 10. 19:44
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező! Több előző hozzászólóhoz hasonlóan én is Újpestet tudom ajánlani. Az általad választott árkategóriában 35, de még 50 nm alapterületű panellakások is találhatók. A környék ellátottsága kiváló, minden megtalálható itt, a közbiztonság is jó, este is nyugodtan sétálhatsz, maximum kutyát sétáltató emberekkel találkozhatsz. A belvárostól légvonalban távol, de mégis közel helyezkedik el. A közlekedés szuper, ha a hármas metró végig jár, akkor kb. 15 perc a Deák tér. A levegő sem rossz, sok a fás park, illetve a Duna közelsége miatt folyamatos a légmozgás. A környék folyamatosan fejlődik, több panelt is elkezdtek szigetelni. Újpest alulértékelt városrész, itt még az árak nem olyan magasak, mint máshol, de véleményem szerint nem sokáig marad ez így.
2021. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Újpest egyre jobban vonz, a kommentjeitek megerősítettek benne.
2021. okt. 14. 12:37
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Újpesttel vigyázzál....nem olyan jó mint ahogy itt sokan lefestik...
2021. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

23: Én is úgy gondolom.


Meg kell nézni a választott környéken 2-3 napszakban is többször.


A lakótelepen nem laktam ott, csak a Losonci tériben, de az újpesti is szemétledobós lehet és forró, emiatt csótányos.

Amikor téglában nem lehet megmaradni a nyár közepétől Budapesten, mert éjjelre nem hűl le 25-28 fok alá még az utcai levegő sem, akkor egy betonházban éjszakázni... Idén csak 2 hónap volt a pokol, de tavaly 4 hónap.

2021. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
29 milla mellett talán belefér egy 200 ezres légkondi.
2022. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ha valakinek esetleg hasznos lenne: a Pillangó parkban vettem 29 millióért egy 37 nm-est (másfél szobásat), idén februárban.
2022. okt. 17. 11:48
 27/29 A kérdező kommentje:
Metrómegállótól 5 perc, 8. emeleti panel.
2022. okt. 17. 11:49
 28/29 anonim ***** válasza:
78%
Így, hogy kommenteltél, visszaolvastam. Durva, hogy a kérdés kiírásához képest egy év alatt kb. 10-12 millióval ér többet a lakásom :O
2022. okt. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon keményen felmentek az árak... olyan lakást és ott, ahol 29 millióért vettem februárban, most 34 millió körül hirdetik.
2022. okt. 19. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!