Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri megvenni kecskeméten a...

Megéri megvenni kecskeméten a központban, de belső udvaron lévő sorházi kis lakást megvenni?

Figyelt kérdés
Tudom ez igényektől is függ, meg hogy mennyiért. Nagyon kicsi, 38 nm-es, 1 szoba, konyha, fürdőszoba, és van hozzá egy lekerített udvar is. Az ilyen lakások mennyire jó befektetések. Most az ára 16 millió, és költeni is kellene rá, mert nincs túl jó állapotban. Nekem praktikus lenne, hogy a központban van, de mégis külön bejárata van, és földszintes. Mert nem tudnám elképzelni magam egy emeletes lakásban vidéki " gyerekként".

2021. okt. 16. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok a vitalehetőség a szomszédokkal.
2021. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem ismerem Kecskemétet... de ha ez egy csendesebb, sőt kertesebb, naposabb mellékutca pl. egy történelmi résznél, akkor lehet nagyon oké. Ha egy nagyforgalmú főútra néz, ahol mindenki bekukucskál és beviszi a szél a port és egyebet, vagy pont egy kisebb, de gyanúsan sötét, szemetes utcában van, ahová bejárnak a részegek és kutyasétáltatók... na ott a földszinteseket később is nagyon nehéz eladni, hiába van amúgy kedvelt helyen. Kiadásra talán jó lehet, de az több évtized, mire visszahozza, tovább adni meg macerás. A ház állapota is kérdés, illetve földszinti lakásoknál mindig esélyes, hogy nincs-e vizesedés, mert sajnos attól, pláne társasházban, lehetetlen megszabadulni.
2021. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább önálló udvaron lévőt vegyél. Az is lényeges kérdés, hogy hányan fogjatok lakni, nem lesz - +e kevés az egy szoba hosszú távon.
2021. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!