Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Létezik az országban olyan,...

Létezik az országban olyan, idősek otthonához hasonló létesítmény,külön kis lakosztályal, ahol középkorú, nem beteg, nem idős, csupán egyedül élő, hontalan emberek lakhatnak?

Figyelt kérdés
Olyat keresnék, mint pl. egy kis apartman, külön fürdő, konyha,kis kert,de ahová egy kutyust is lehetne vinni, kb. 5 millió Ft -ig. Ennyi pénzért romos házat adnak, amit én nem tudnék felújítani.Főleg Szolnok megye lenne érdekes.
2021. dec. 5. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Az én egyik rokonom budapesten egy nyugdíjasházba költözött be.kb.ötmillió volt a beugró,utána minimális lakbért fizetett.Kis szoba ,konyha, önkormányzati fenntartású.Jó sokáig kellett várnia hogy beköltözhessen.
2021. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Bocs,Budapesten.
2021. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Hontalan (nincs hazája) vagy "otthontalan"?
2021. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Az 5mio beugró nagyon barati ár. A szomszed neni kb 10 evvel ezelőtt 9m- t fizetett a Normafa idősek otthonaba...
2021. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Albérletnek hívják, amit keresel
2021. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1: És melyik ez? Mennyi a havidíj?

És milyen színvonalú? Külön apartmanról van szó?

2021. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Középkorú egészséges embereknek nincs olyan jellegű ház, mint az idősek otthona. Időseknek van idősek otthona...
2021. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet lesz az szerintem is...
2021. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
1# Ez a Hatvani Lajos úti nyugdíjasház.De te nyugdíjas vagy?
2021. dec. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek apartmannok időseknek, hogyne, nyugdíjasházak, ahogy azt előttem is írták. Azon a településen is van, ahol én lakom, de nem ritka dolog ez (Szolnoktól távol van)! Gyak. egy albérlet, amit életed végéig veszel ki vagy addig amíg onnan nem távozol pl. szociális otthonba, szóval ezek az ingatlanok nem megvásárolhatóak, csak a helyed vásárolható be oda, így nem is örökölhetőek. Épp ezért ez nyugdíjasoknak egy lehetőség! Ha nem vagy az, akkor számodra nem opció! Albérletet lehet keresni ebben az esetben, a félretett pénzt pedig lekötni vagy állampapírt vásárolni stb. Van olyan albérlet, ahová vihetsz kutyát! Albérlet nem feltétlen lakás!
2021. dec. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!