Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 2 éve vettünk fel a babavaro...

2 éve vettünk fel a babavaro hitel, szeretnénk eladni a házunkat, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

A hitel szerint 5 éven belül nem adhatjuk el, viszont bővül a családunk és sajnos kicsi lesz.

Van valami opció, esetleg belemegy a bank, hogy egy nagyobba mehessünk? Vagy szigorúan ehhez az ingatlanhoz ragaszkodik?

Tud valaki erről valamit?


2021. dec. 19. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Visszafizetitek a hitelt vagy várok még 3 évet az eladással.
2021. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Babavárónak nincs ilyen kikötése, az szabadfelhasználású. CSOK-ról írsz szerintem.
2021. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

"viszont bővül a családunk és sajnos kicsi lesz."


Nekem azért eléggé ellentmondásos ,hogy felvettétek a ház vásárlására a BABAVÁRÓ (elég beszédes a neve, nem?) hitelt, majd kicsi lett a ház mert bővült a család.

2021. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neten is megtalálni a feltételeket. Ezt állam szabta meg.
2021. dec. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

#3-as, gondolom én a 2. gyerek jön! Az úgy nem logikus?

Kérdező az első gyerek most 2 éves ha jól gondolom, jön a 2. gyerek. 5 éves lesz az első és 3 éves a 2. amikor már költözhettek! Három évig simán elférnek egy szobában! Esetleg le kell választani a szobát gipszkartonnal, az könnyen bontható.

2021. dec. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5: Hát ez az, hogy addig elférnek úgy is.
2021. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Babaváróval nem kell elszámolni mire költöd, legalábbis nekünk nem kellett (OTP), lakást vettünk belőle de senki nem kérdezte mire használjuk fel...
2021. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk kérdezték. Ha ingatlant akartunk volna belőle venni, akkor bekérték volna annak az adatait, azt nem tudom milyen céllal.
2021. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
SZABADFELHASZNALASU. Az lehet,hovy onerokent hasznalod vagy reszben,vagy egeszben,de attol meg minden gond nelkul eladhatjatok. Kevered a csokkal,ha azt is vettetek fel. Ha csak babavaro volt,akkor siman el lehez adni.
2021. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!