Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A budapesti 25-30 milliós új...

A budapesti 25-30 milliós új építésű lakásokról mi a véleményetek? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
Találtam pár ilyet a hirdetések között főleg 8, 10, 18, 23. kerületekben. Kb. 30nm kis garzonok. Fiatalon érdemes ilyen lakásba költözni, ha nem akarok nagy családot?
2021. dec. 26. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jobban jársz ha 5-10 éves lakást veszel. Mindenhonnan rosszakat hallani én nem kockaztatnek. Ettől függetlenül szerintem erkélyes, teraszos neked egyedül jó lehet.
2021. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

A helyszín erősen determinálja az életmódot.

Nem tudok rólad semmit, hol élsz, hol a családod, hova utazol naponta, hetente, stb., pedig az, hogy hova érdemes költözni, csak ezektől függ.

Pl. ha szoros a kapcsolattartás a családoddal, vagy bárkivel, aki mondjuk a XIII. kerületben lakik, akkor már biztos, hogy nem érdemes Soroksárra költözni.

2021. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes vásárolni ilyen lakást, elsőre egy személynek bőven elég és sokszor a 33/35 m2 úgy van megoldva amerikai konyhának köszönhetően hogy még egy kisebb hálószoba is ki van alakítva vagy le tudod választani egy gipszkarton fallal és egy újabb lakteret kapsz igy.

Nekem az a tapasztalatom úgy a lakóparkokban válogatottabb a lakóközösség, olyan emberek tudnak 30-40 millióért lakást vásárolni akiknek jobb a munkája és intelligensebbek.

A 8. kerület nem rossz, folyamatosan fejlesztik és közel van a SOTE igy ha úgy alakul az életed ki tudod adni egyetemistának a lakást. A 10, 18, 23 nem javasolnám. Soroksár nagyon kiesik és sok a fura alak arra, a 10 vannak jobb és kevésbé jobb részek de az egész elég sílány társadalmilag míg a 18 nagyon messze van a belvárostól. Ilyen kis lakásoknál a jó lokáció, a belváros közelsége, a budai oldal is dob az értéken. Míg mondjuk nagyobb családoknak alkalmas lakásoknál az agglomeráció az előnyösebb.

2021. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ekkora lakásban élünk a férjemmel, bőven elférünk évek óta, nem laknék nagyobba, ha csak 2 személyre terveznénk
2021. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

új építésűre még van garancia, ha akad valami hiba, azt javítják(vagy nem)

A legfontosabb, hogy jól megközelíthető legyen legyalább egy járattal. Ha piac, vagy hipermarket is van a közelben, az már amerika...

2021. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen környék. Ahol én lakom a panelek ára is ennyi. És jobb panelt lehet kapni ugyanannyiért (még ha fel is kell újítani, akkor is anyagilag jobb megoldás)

De nyilván, kinek mi. Van akinek van ilyen panelfétise, és nem vesz róla tudomást, hogy a nagyobb társasházak nagy része is beton 1-1 válaszfal kivételével.

2021. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!