Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik ingatlanban élnétek...

Melyik ingatlanban élnétek szívesebben?

Figyelt kérdés

Ezek közül melyik tetszik neked jobban?

Tudom, hogy nincs rá pénzem, de ha bejönne a Jackpot 😂


1. [link]


2. [link]



2022. jan. 9. 18:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%

Barokk stílusra hajaz mindkettő, ami a kedvencem. Kívülről mindkét ingatlan szép, a másodikban a medence-jacuzzi-szauna kombó különösen vonzó, bár pénz kérdése és lehet az elsőben is ilyen.

A lépcső amit én másként oldanák meg. Az első esetén ugye nincs rendes korlát, pedig egy ikonikus gipsz korlát bent is jól mutatna.

A második esetében kovácsolt korlát van bent, az én személyes ízlésem szerint jobban szeretem bent is a gipsz korlátot, jobban tetszik, jobban is illik egy ilyen stílushoz.

A stukkók úgy látom mindkét esetben gipsz, nem olcsó polisztirol utánzat. Gipsz vagy fa legyen, az a lényeg.


Mindenesetre ha ennyi pénzem lenne szerintem építkeznék inkább, bár előtte megtekinteném ezeket a házakat élőben is, mert amúgy tetszenek. A telek lényeges hogy kellően nagy és szomszédoktól szeparált legyen, én nem szeretem a lakásokat, világ életemben családi házban éltem.

2022. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ilyen "kivagyis" házak.

Ráadásul pl.a másodiknál botrányosan szarok lettek a tetőtérbeli helyiségek.

2022. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ennyi pénzem lenne akkor simán lehet, hogy építtetnék magamnak. Tervezővel megterveztetve.
2022. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%
A 2.a medence miatt,az elsőnek viszont jobb a tetőtere.Ha milliomos lennék akkor se kéne ilyen hatalmas ház.
2022. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezek az épületek is jól példázzák az örök igazságot, hogy nem jár kéz a kézben az újgazdagság és az ízlés.
2022. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk az első ház már 100 éves.
2022. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk egy ilyennel kibékülnék:

[link]


Belül átalakítanám az ízlésemre, de alapvetően tetszik. Csak hát még ugyanennyit rá lehetne költeni :D

2022. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
54%
Basszus,egyeseknek hogy lehet ennyi pénze??
2022. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi pénzből csak egy jó nagy üres telket vennék, és építkeznék a saját terveim alapján! Kinek mi, de nekem a linkelt ingatlanok túl nagyok és régi stílusúak, abszolút nem vágyom kastélyra vagy villára, csak egy nagy családi házra, eklektikus stílusban (modern + rusztikus ötvözete) Az én álomotthonom:


Ház: kétszintes lakótér, kb. 250 m2, nappali + 6 hálószobás, 2 fürdőszobás. Ezen kívülül padlásszoba és "férfibarlang" is lenne, illetve többféle szórakozási lehetőség.


Telek: 1350 m2 (27 × 50), nagy füves terület, fenyőfa, szomorúfűz, tuják, sziklakert, kerti tó, medence fűtéssel és világítással, pezsgőfürdő, jakuzzi, grillterasz.

2022. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
94%

Én azt nem értem, hogy miért nincs egyikben sem lift. Az elsőben a nagyszülők meg sem tudnak látogatni.


Amúgy annak az elrendezése legalább normális, a másodikban láttátok a tetőteres szobákat? De legalább elég nagy hely van a nappali belmagasságának…

2022. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!