Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy szuper helyről, téglaépítésű gáz-cirko fűtésű lakásból ami közel van a belvároshoz, ki akarok költözni az agglomerációba vályogházba, ami konvektoros fűtésű, csak azért hogy legyen minimum két szobám és egy kis kertem?

Figyelt kérdés
Mert ahol most lakom az egy 33 m2-es garzonlakás és kicsi kettőnknek. A hitelemet kifizetném és vennék fel majd vagy két milliót, hogy nagyobb házat vehessek. Mit gondoltok erról?
2022. jan. 16. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Semmit sem gondolok. Mindenképpen tedd azt, amire szükségedvan, ahol jól érzed magad, amire vágysz.

A vályogháznál készülj fel, hogy nem tudsz mai luxust szépséget beletenni, bármilyen egyszerű felújítással tönkreteheted az életedet benne. Nagyon meggondolandó, és utánajárást kíván, hogy mit csinálhatsz azzal az épülettel.

2022. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi is 33 nm2-en lakunk, full felújított, de bőven elég kettőnknek,ha csak ketten maradnánk, sosem költöznenk el, mert felesleges, de a születendő gyerekek miatt mi családi házat építünk. Az, hog, közel van a belváros, az nekem hátrány
2022. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Azt gondolom, hogy a vályoghazból nehezen vagy sehogysem fogod tudni kivenni a pénzed. Annyira nem likvid mint egy belvárosi garzon.

Az ember élete változhat erre kell gondolni a vételnél is. Ami most felel meg az nem biztos, hogy 5 év múlva megfelel.

2022. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Egy ház rendben lenne, de vályogot venni nagyon rossz döntés, nem lesz soha kényelmes, lakható, rendes.
2022. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
A kiköltözés a min. 2 szoba és a kert szerintem teljesen érthető, de a vályogház rizikós. Ki lehet jól jönni belőle, de érteni kell hozzá, különben könnyen pórul jársz. Nem elbizonytalanítani akarlak, csak járd jól körül a témát.
2022. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valami olcsó lepukkant házat, de a városi lakásodat ne add el, hanem inkább add ki. A bérleti díjból pedig lassan, fokozatosan elkezdheted a felújítást.
2022. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Egy 33 m2-es belvárosi garzonért, aminek az ára 1M/m2, azaz 33 millió, simán kapsz az agglomerációban normális téglaházat is.

Tudom, mert én is ilyenben lakom és nem is rossz helyen.

Szerintem először tájékozódj és utána amit választottál megbeszélgetjük!

2022. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, lehagytam:

Pl.:

[link]

2022. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!