Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 1,5 szobás lakásban minimum...

1,5 szobás lakásban minimum hány négyzetméter kell legyen a kisebbik szoba, hogy oda beférjen egy franciaágy és mellette még éppen el lehessen menni a fal mellett?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Számold ki. A legkisebb franciaágy 140x200 az 2,8 nm. A 180as az 3,6.
2021. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Kis lakásba miért akarsz franciaágyat? Csak összenyomja a teret. 1,5 szobás lakások kisebbik szobájába nem célszerű a franciaágy, azok a szobák eléggé kicsik.
2021. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A fél szoba mérete 6 - 12 m2.


Nem mindegy, hogy konkrétan mekkora..


Ha csak 6 nm, akkor gyakorlatilag tigrisugrással az ajtóból tudod megközelíteni az ágyat. :-D


Oldalt és elől legalább egy métert mondanék, ami azt jelenti, hogy kb. 3 x 3,6 méteres legyen a kisszoba

2021. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
A kiszemelt franciaágyat (én sem ajánlom, helyette vegyél egy kihúzható rekamiét) mérd meg az üzletben, számolj hozzá mindkét oldalon és előtte olyan távolságot, ami mellett meghízva is elférsz, aztán eszerint vegyél lakást (szobát). Amikor ketten aludnátok rajta, egyszerűen széthúzod és akár naponta is összecsukod.
2021. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
4: az a baj a kihúzhatóval, hogy az ALKALMATLAN a huzamos használatra. Vendégágynak megfelel, de baromi kényelmetlen hosszú távon.
2021. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

A szüleim kihúzhatón alszanak több évtizede probléma nélkül, csak egyszer cseréltek.

Kis lakásban át kell gondolni, mi fér el. Kényelmes a franciaágy, de túl nagy helyet foglal.

Az én lakásomban az előző tulajéknek franciaágy volt a nagyobbik szobában (szintén 1,5 szoba, a kisebbikben el sem fért volna), a hölgy felajánlotta, hogy maradhat a lakásban az ágy, ha szükségem lenne rá, mert nekik már nem kellett (a férj abban az évben meghalt). Nem fogadtam el, óriási helyet foglalt még a nagyobbik szobában is, én kihúzhatót vettem, és mivel nem vagyok magas, úgy is elférek rajta, ha nincs kedvem kinyitni.

2021. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Hiába nullázod, attól nem lesz igazad! :-DDD


Aki mindig kényelmetlenen alszik, annak nincs összehasonlítási alapja... hogy lehetne SOKKAL JOBB is...

2021. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Itt egy 11.5 nm-es szülői háló, elrendezéssel:


[link]

2021. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak rossz kihúzhatón aludt eddig, annak nincs összehasonlítási alapja, hogy létezik kényelmes is. :-)
2021. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És ott mi fér még el? :-D Mármint a valóságban, mert így elméletben szép, és nyaralónak esetleg szuper, vagy ha valaki nagyon minimalista, de a valóságban 1,5 szobában élni nem így néz ki.
2021. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!