Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Majdnem másfél óra az ingatlan...

Majdnem másfél óra az ingatlan a jelenlegi lakókelyemtől,amit meg szeretnék venni.Hogyan költözzek el,ha az itteni munkából adják majd a hitelt? Mondjak fel,ha már mindent átvittem az új lakásba és keressek munkát ott vagy járjak el ide dolgozni?

Figyelt kérdés

Az,hogy kiadom másnak, nem opció. Élni szeretnék ott. Ez ahol lakom , egy kihalt ,öreges hely. Külföld. Ott a város is 10 percre van, rengeteg munkalehetőséggel. Itt csak vendéglátás van es az, amit csinálok. Mivel a főnökök érdekesek, nem látom ezt biztos munkának 1 év után sem. De kényelmes munka , 1 műszak van és hétvége szabad.

Itt is láttam egy eladó lakást, ami jóval drágább, mint a távolabbi, kicsivel nagyobb is.

Vallaljam be azt ,hogy itt maradok és több hitelt veszek fel vagy költözzek el és váltsak munkát vagy járjak onnan be naponta, ami 3 óra csak az utazás. Jelenleg 1 perc az albérlettől a munkahelyem.


2022. jan. 16. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Erre egyes egyedül csak te tudod a választ.
2022. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Még én se 😀

Már azon gondolkodtam, hogy itt lyukat bérelni, hétvégén hazajárni, de mivel lesz hitel, ez nem a legjobb döntés.

2022. jan. 16. 21:19
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Költözz és járj be onnan. Persze ha az az álom otthonod. Viszont keress új munkát. 3 óra naponta rengeteg,főleg hosszú távon. Nem vennék fel több hitelt. Sőt nem is tuti a munkahelyed. Ha lakás hiteled van mindig annak a fizetése legyen az első.
2022. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Előbb felvenném a hitelt és utána váltanék munkahelyet mert a bankok nem szokták szeretni ha próbaidő alatt veszünk fel hitelt.
2022. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Először beköltöznek. Egy ideig visszajárnék, ha tényleg kényelmes, de hosszú távon váltanék. 3 órát ki lehet bírni, ha nem kell sokszor átszállni és nincs nagy dugó. De persze nem ideális. És ha eddig 1 percre laktal, akkor az elején mellbevágó lesz.
2022. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvenném, beköltöznék, onnan járnék dolgozni. De mihelyst megvettem, elkezdenék keresni másik munkát.
2022. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Másfél óra autóval az út. Sokallom. Majd meglátom. Meg kell még néznem, várom holnap az eladó hívását. Pénteken azt mondta ,majd visszahív, hétfőtől lehet megnézni. Remélem nem adja el olyannak, aki helyben lakik, mert nekem fél 5ig tart a munka és utána tudom csak megnézni vsgy hétvégén.
2022. jan. 16. 22:08
 8/20 A kérdező kommentje:
Albérlet felmondása úgyis 3 hónap, muszáj addig fizetnem. Addig tudok maradni vagyis muszáj.
2022. jan. 17. 06:55
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát nem gondolnám hogy pikk pakk eladja és mire oda érsz már lesz gazdája. Én most benne vagyok és rengeteg mindenről függ egy hazvasrlas de irreális azt gondolni h ha hétfőtől lehet nézni akkor este már lesz új tulaja.
2022. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Lattam ,hogy kitettek egy hirdetést és 2 nap múlva már rá volt írva, hogy eladva. Olcsó jót hamar megveszik.
2022. jan. 17. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!