Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Belvárosi (bulinegyed) lakást...

Belvárosi (bulinegyed) lakást eladók! Mennyi idő alatt ment el a lakásotok?

Figyelt kérdés
Én is mennék már el innen, sajnos hittem is a média-visszhangnak, hogy gyorsan és drágán el lehet adni itt a lakásokat...de valahogy ez még sincs, még érdeklődök is alig vannak, pedig jóval az átlag nm2 ár alatt lett meghirdetve, de, olyan ajánlatok érkeztek, hogy max. egy csepeli garzont tudnék belőle venni a mostani felújított 2 szobás helyett...

2018. jún. 8. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Öt hónap,mert ennyi idő kellett (Nyár u.) hogy az alkudozók,bámészkodók,pénztelenek,nagypofájú tesák lekopjanak.

A "foglaló" volt a varázsszó ami nálam 20% volt és ebből se engedtem soha.Aki problémázott annak mutattam is az ajtót.

Aztán jöttek azok akik már felfogták ezt és a "nem mindenáron eladó" jelentését és meg tudtunk egyezni.

Aki hajlandó letenni a foglalót az komoly vevő,a többit meg küldd el 5 perc után,nem kell udvariaskodni.

2018. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Egy valóban felújított, azonnal kiadható, divatos, jól fotózott lakást 3 hét alatt el lehet adni.
2018. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekünk inkább az a tapasztalatuk, hogy az általunk hirdetett árért is ugyanazt a full extrát várják, mint a 35-40+ milliós lakásoknál. Miénk átlagos, nem a mai "éppen" divat szerint felújított.
2018. jún. 8. 10:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Illetve a kedvencem, hogy "jaaa én 20 millióért keresek..."
2018. jún. 8. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Nyár utca, (Nyár-Wesselényi sarok) 2 hónap alatt ment el a házban 107 m2-es földszinti lakást 46, vagy 48millióért, tavaly.

Nem volt benne semmi extraság, az 1989-es tömbrehabilitációkor feltett burkolatok és az akkor lefestett ajtók-ablakok voltak, de nem volt lepusztulva.

2018. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5: Jó ez a példa, mert szerintem is ez reális ár. Inkább a 48 reális, mint a 46.

46-ért jó vétel.;)

2018. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, megmutatod a hirdetési linket?
2018. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a linket és segítek!
2018. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!