Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Sümeg és környéke,...

Milyen Sümeg és környéke, mennyire élhető, megéri ott venni egy lakást?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Jó, árat csak tippeltem, de akkor inkább fogalmazzuk úgy, hogy olyan mint bp-n gazdagrét, tele van nem átlagos méretű, és átlagos szinvonalú házakkal az a része."

Na, az inkább a 150-300 milkós kategória. :)

2023. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha a nagy áremelkedés elötti árakat vesszük, akkor egy vidéki ház (kisvárosi, falusi) nemigen ért többet 10-15 milliónál. Ehhez képest az 50-100 milliós ház igazi luxus.

Még én sem tudok az új árakkal számolni, valahogy a régi árak állnak a számra, ha összehasonlításról van szó, ha pl. látnék élöben vagy tv-ben egy házat, akkor a régi árak alapján tudnám megsaccolni az értékét, ami nyilván már nem érvényes.

2023. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Sümegen a vár gyönyörű, de a város élhetetlen. Se munka, se szórakozási lehetőség, vásárolni is érdemes messzebb menni, egyszerűen itt minden bezár/csődbe megy. Csak végig kell nézni az utakon, a járdákon (már ahol van), a boldogtalan embereken. Na meg amilyen szociopaták itt rettegésben tartják az embereket... A börtöntöltelék Németh Szabolcsról és a gyerekgyáros Kovács Mihályról beszélek. Ha nem vagy a haverjuk, és pikkel rád, rádszáll, jelentget, hazudozik rólad. Nőket zaklatnak, akit megkefélnek, azt szexvideóval zsarolják, akit nem tudnak megkettyinteni, azt elkezdik bemocskolni. Még tapolcai rendőrnőt is kúrogatott a Szabika, úgy volt egy csomó belsős infója, a nőt elvileg már menesztették, remélem büntetés fejében. Idősekkel írattatnak alá eltartási szerződést, majd szegény öreg eltűnik a színről 2 hét múlva. Mocskolják azt, akit az ellenségüknek képzelnek. Felbújtogatnak cigányokat. Álfacebookokat gyártanak igazi és kitalált emberekről is, azon fenyegetnek másokat, így ugrasztják össze az embereket a hazugságaikkal. Halott emberek nevében is készítenek álprofilt, és azon éltetik a Sümegi Szó nevű szennylapukat, vagy kiállnak a piactérre, és ott pletykálkodnak és mocskolódnak. Illegálisan tartott fegyvereket is találtak náluk, meg több millió forintnyi elsumákolt pénzt, eddig meg hitelekből éltek. A gyerekeiket már elvitte a gyámügy. Még csak nem is ellenzékiek, a Szabikának a Fideszes Pintér Sándor a rokona, ő támogatta, szerencsére már nincs rajta a mocskos keze. És ez a két nyomorult akart a polgármesteri székbe kerülni... Így menj ki az utcára, hogy ő bemocskolt téged és rádszállt, a sok féleszű elhiszi a hazugságokat és köpköd rád, a rendőrök meg beszarian meghúzzák magukat a sarokban. Szerencsére már sok eljárás folyik ellenük jelenleg is párhuzamosan. Nemhogy a fiatalok, de mindenki más is menekül innen, mint mondtam, élhetetlen.
2023. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Neked se ma ment el az eszed, oké, értjük. :D

2023. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, de igazából valahogy a végére már ott tartottam, hogy ezt kommentelni is felesleges, mert a saját baját vetíti ki a városra, már a nem lehet bevásárolni részen mosolyogtam, végül is csak 3 szupermarket van a 84-es mentén sorban, meg két kisebb, de azért még mindig nem kisbolt méretű bolt a belvárosban, de áh, nem lehet tényleg. :D
2023. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!