Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jol öltözött ferfi becsöngetet...

Jol öltözött ferfi becsöngetett minden lakasba, hogy eladó ingatlant keres? Nagyon gyanús!

Figyelt kérdés
A minap egy öltönyös ferfi bejutott a társashazba, s becsöngetett, hogy tudunk-e eladó/kiadó lakásról a házban, illetve a szomszédban. Sajnos par napja a szomszédhoz megpróbált valaki betörni -sikertelenül-, azonban par honapja ugyanehhez a szomszédhoz betörtek, azonban nem vittek el semmit. Az elott az eset elott par hétig random időpontokban pont hasonlóan járt a házban egy masik ferfi ugyanezt a kérdést feltéve. Nekem nagyon para a helyzet. Egy kisdeddel vagyok itthon napközben , a ferjem is itthonrol dolgozik legtöbbször, általában valamelyikunk mindig itthon tartózkodik, de nekem akkor is para a helyzet. Esetleg járt mar igy valaki? Elvileg csak kóddal lehet a házba bejutni, azonban lehet, h valakihez random becsöngetett es az beengedte vagy valaki mellett bejött, mert ugye ez egy társas ház es nem lehet számon tartani, ki lakik itt….

2022. ápr. 20. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ne gondold túl, ők általában ingatlan-közvetítők. Hozzám is csöngetett be ilyen, aztán addig járt a nyakamra, amíg el nem adtam a lakást.:( Ennél még azzal is jobban jártam volna, ha megpróbálnak kirabolni, mert úgysem találtak volna semmi elvihetőt..
2022. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Exem is ingatlanozik, sok vevője konkrét házban, konkrét emeleten keres lakást. Ilyenkor ő is körbejár, elérhetőséget ad, árakról beszél,...
2022. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha ennyire para a helyzet, ugye van kamerás ajtó telefon, hogy ne kelljen kinyitnod, és paprikaspray/gumis pisztoly a kezed ügyében? Nincs mi? Akkor csak nem fosol annyira.
2022. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Kimondottan sértő a betörőkre nézve, hogy a gerinctelen ingatlanosokat hozzájuk hasonlítod.
2022. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Általában nem próbálnak betörni sehova, ha otthon vagytok sokat. Ráadásul társasház, feltehetőleg nem a budai villanegyedben, tehát biztos nincs annyi értéketek, hogy egy potenciális rablási helyzetté érdemes lenne fajulnia.


Az egyetlen amikor a betörők otthon lévőket rabolnak ki, az idősek esetén, amikor jön két gázszerelő. Amíg az egyik beszélget a konyhában, addig a másik kirabolja a lakást.


Amúgy azt nézték, hogy nyitsz-e ajtót.

2022. ápr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán kinézem az ingatlanosokból, hogy betörnek a lakásba fényképet készíteni majd tulaj tudta nélkül felteszik a hirdetést.
2022. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok mert joguk van kirámolni a lakást és ha leveritek a betörőt akkor titeket büntetnek meg.
2022. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7.-re.


Ne igyál gyógyszerre!

2022. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6.-ra.


Igen, anyám meg szűz. >:)


Amire te gondolsz az az, hogy magukhoz teszik fel a te engedélyed nélkül a te hírdetésed, majd amikor találnak vevőt, és vinnék mutatni, akkor felhívnak, hogy felesbe menjen a jutalék.

2022. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!