Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tetszene egy ilyen ingatlan?

Tetszene egy ilyen ingatlan?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy házat, ami ikerház és úgy van elosztva, hogy az utcafronton az egyik fél, hátul a másik. Az ismerősék hátul vannak és nagyon megtetszett, mert amúgy viszonylag nagy volt a kert, körbe mindenhol zöld, az utcafronról sem látnak be, ha mondjuk nyáron medencézel.

És olyan kis biztonságos érzetem volt. Szerintem tuti nem törnek be olyan helyre, ahol körben más telek van, a kapuhoz vivő kis bejáróra meg kamera lát.



2022. ápr. 21. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Attól tartanék hogy olyan lenne mint panelban, azt is áthallanám ha finganak.
2022. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Isten ments! Sajnos az eddig falusi jellegű kertvárosunkat a sorra épülő ehhez hasonló ikerszarokkal teszik tönkre.
2022. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem tetszene, mert eleve nem vennék ikerházat, utcafront nélkülit meg pláne nem!

Amúgy nyílván a hátsó kert körül is körben vannak a szomszédok ha medencézel, ha nem.

2022. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Most így ennyiből nem tudom eldönteni, hogy ez tetszene-e vagy sem. Lehet akár jó is meg nagyon rossz is.
2022. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Ikerhazban elek es az utcarol nem latnak a hatso kertbe 😉

Azonban nyilvan szomszed van oldalt, hatul,mindenhol, igy az utcarol ugyan nem, de egyebkent minden oldalrol belatni. Nem tudom melyik a jobb :D

2022. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem szívesen laknék ott, aminek nincs utcafrontja.

És a megközelítése szolgalmi úton át történik?

2022. ápr. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy az utcáról nem látnak be, de a sorház óriási hátránya, hogy a szomszéd a szádban van. De nyilván van az a pénz, amit megér, csak nagyon nem mindegy, hogy mennyit...
2022. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Effektíve nem látni át a szomszédokhoz, mert nagyon szép sövényük, kúszó növény és az egyik oldalon egy rusztikus téglás kerítés van (kis mélyedésekkel virágcserepeknek).


Ezt pont megkérdeztem, hogy ő akkor a szomszédja telkén át jár be? Azt mondta nem, a két fél társasházi szerződést kötött és az a bejáró közös használatú, és 1-1 arányban tulajdonolt terület. A kerítésekkel határolt rész pedig mindkét félnek a saját területe, tehát nem osztatlan közös a telek, amin van a ház.


Nézegetni fogom, hátha most is épülnek a környéken hasonlók.

2022. ápr. 22. 12:13
 9/10 A kérdező kommentje:
1-1 úgy értem fele - fele arányban
2022. ápr. 22. 12:22
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ikerház nálam kizárt volt, mikor házat néztünk. Amúgy nekünk olyan a telek, hogy az utcafronti rész minimális, a ház mellett kell elmenni oldalt, és a telek nagy része hátul van. Tényleg baromi jó, védett, privát, de ehhez nem kell, hogy ikerház legyen, sima házzal is működik.
2022. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!