Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szombathelyen szeretnék...

Szombathelyen szeretnék lakást venni , tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Melyik milyen környék? Látok lakásokat a Derkovits-on, Kisz-en, Olad-on,Joskar Ola-n.

43- 55m2-eseket nézek .

Ha Kőszegről vagy Sopronról szeretnétek írni arról is írhattok, mert szóba került.

Rólam: 26 vagyok, nem szeretem a túl zsúfolt helyeket , ez is az egyik oka,hogy megválok budapesti lakótelepi lakásomtól .Tiszta rendezett erdős környéket keresek ha van ilyen vagy legalább fás-bokros.

Voltam már Szombathelyen többször.

Nagyon szépen köszönöm a segítségetek.Előtte még párszor felmegyek és körülnézek a városban jobban.

Te hova költöznél?



2022. ápr. 20. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Szombathely-Derkovits
Szombathely-Olad
Szombathely- Joskar Ola
Szombathely-KISZ
Szombathely- egyéb (kérlek ird le ezalatt mire gondolsz)
Kőszeg
Sopron
Egyéb Vas megye ( (kérlek ird le ezalatt mire gondolsz)
Egyéb GYMS ( (kérlek ird le ezalatt mire gondolsz))
Maradj Pesten (trollkodni jöttem)
12 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sopron csak akkor jó, ha 100 százalékban csak az osztrák meló miatt döntesz lakhelyt illetően

. Bécs elővárosai és akár Becs is onnét érhető el legkönnyebben és ott van a legtöbb potenciális osztrák meló. Amúgy zsúfolt a város, bar amikor Budapesten járok az azért még kaotikusab b jóval :D

2022. ápr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Ezt azért átgondolnám a helyedben. Több ismerősöm van aki leköltözött falura, azóta mind jönne vissza, de az ottani kulipintyó árából már semmit nem kap itt fent. Biztosan jól hangzik, hogy a zuglói vagy óbudai panel árából lent ózdon vagy szombathelyen kacsalábon forgó palotát kapsz, de előtte inkább költözz le legalább 1 hónapra panzióba vagy bérelj valamit, hogy lásd a mindennapi életet. Szép, hogy sétáltál egyet a faluközpontban, teljesen más amikor a mindennapokban kolompárék bőgetik a Burgenlandból behozott mercédeszt, amikor a falusi csokosok döngetik a falat, semmilyen normális szolgáltatás nincs a környéken, van egy tesco meg egy aldi és kifújt, bármire szükséged van fentről kell megrendelni stb. Munka ugyanúgy sehol, kimehetsz Burgenlandba krumplit szedni.
2022. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olyan munkahelyem van , amit tudok home office-ban csinálni, tehát nem kényszerülök rá arra, hogy krumplit szedjek Burgenlandban LOL .
2022. ápr. 22. 17:40
 4/11 A kérdező kommentje:
egyébként Budapesten is bömböltetik kocsiból, a parkban meg a metrón is.
2022. ápr. 22. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

2-es azért ne túlozz már ennyire kérlek. Úgy teszel, mintha Bp a lelki békét keresők fellegvára lenne telis-tele folyton meditáló emberekkel.

Én Bp-ről költöztem le tizenx év után Kőszeg mellé egy kis faluba, és semmi pénzért nem mennék vissza, nem is fogok. Építettem itt egy szép házat, ez az otthonom. Elképesztően könnyű volt beilleszkedni. Lehet azért, mert az én értékrendem is olyan, mint az itteni embereké. Itt az emberek emberi normák szerint élnek. Lásd pl. a becsületkasszák, de ha segítség kell bármiben, megtapasztalhatod, hogy az emberek önzetlenek és nem a saját érdekeiket nézik. A magántulajdon szent, mindenki tiszteletben tartja azt, ami a másé. Ez olyan mint egy más világ. (Legalábbis azokhoz képest, ahol eddig éltem) A természet gyönyörű, az erdők tiszták, a levegőről nem kell beszélni. A vaskos erdők 2 perc sétára vannak az otthonomtól, és már az önmagában generálja a megérkeztem érzést, mikor lekanyarodok a főútról és elém tárul a hegy látványa.

2022. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös te melyik faluban élsz?
2022. máj. 7. 23:33
 7/11 anonim válasza:
62%
Javaslatom milyensége árfüggő. A Minerva lakótelep szép, új, rendezett és sok a zöld. Viszont az új jellegéből adódan rettentő drágák itt a lakások. Szép környék a Perint Parti Sétány is, Tófürdő környéke, de a Fő tér is szép, rendezett és közel sem akkora, mint egy pesti nagytér.
2022. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
KISZ
2022. jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából már vettem máshol, Szombathelyen eltöltöttem 1 hónapot és rájöttem , hogy nem akarok ott élni.
2022. jún. 21. 11:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tetszett?
2022. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!