Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten vagy Debrecenben...

Budapesten vagy Debrecenben érdemes inkább lakást venni befektetési céllal?

Figyelt kérdés
Ha esetleg úgy adódna akkor nem adnám ki hanem be költöznék. Tehát a lakás értéknövekedése és a kiadhatósága is szempont. Melyik város a jobb ezen szempontok szerint?
2022. máj. 3. 02:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Budapesti ingatlan azért sztem mindig is érték lesz, pláne jó kerületekben. Általanosságban én mondjuk lehet, hogy prémium magyar állampapír fele kacsingatnék az elkovetkezo pár évben. Minden évben az előző évi hivatalos infláció + 1,5 százalék kamat prèmiumot fizet. Idén eddig 8,5 szazaléknál jàrunk infláció terén ès még nem biztos, hogy elértük a tetejét. Ha jövő év elején erre még ràjön az a plusz szazalék akkor két számjegyű növekedès is lehetséges a betett pénzben. Aztán persze mindenki saját döntése szerint fektesse be a pénzét.
2022. máj. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es az ingatlanok drágulása szerintem jóval nagyobb éves szinten mint 10%, nem?
2022. máj. 3. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy Budapest.
2022. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!