Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek nagyon zavaró az...

Szerintetek nagyon zavaró az autóút közelsége ennél a lakásnál? Nektek ez már kizáró tényező lenne?

Figyelt kérdés

Egy 2*2 sávos autóút, városon belüli szakasz, a házhoz közelebbi oldalon 70 km/h a másik oldalon 90 km/h a megengedett sebesség. Sárgával jelöltem a lakást, a legfelső szinten van. Van egy kb. 3 méter magas zajvédő fal, meg fasor. Szerintetek nagyon behallatszik a forgalom, csukott ablaknál is? Légvonalban kb. 35 méterre van az épülettől az út.


[link]

[link]



2022. máj. 7. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Részemről felejtős. Napközben a forgalomnak van olyan zaja, hogy nem tudsz ablakot nyitni, este meg jönnek a sportkipufogós hülyegyerekek.
2022. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Zaj, kipufogógázok éjel-nappal. Épeszü ember nem költözik ilyen helyre!
2022. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, helyzetfüggő. ha nagyon gyorsan kell valami, vagy ANNYIRA olcsó, stb, akkor azért élből nem írnám le. de nem itt akarnék megöregedni, elhiheted.
2022. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a városokban lámpától lámpáig araszoló autósorok sokkal kellemetlenebbek és miközben várják a zöldet pöfögtetik a bűzt.

Volt benne részem, amikor Budapesten a Rákóczi úton laktam. De a mellékutcák sem jobbak, azokban megszorul a benzingőz. Különösen, amikor kukásautó vagy áruszállítás miatt áll a kocsisor és még dudálnak is hozzá, mint az őrültek.


Ha te különösen érzékeny vagy a hangokra, akkor az nem a te lakásod, de valójában csak valami falucska eldugott utcácskájában lehet neked csend. Kivéve, ha a szomszédnak kakasa van, füvet nyír, társasággal bográcsol, teraszon beszélgetnek, vagy barkácsol, esetleg felújít.


Az én meglátásom szerint a képen levő házban nagyobb a "csend" és tisztább a levegő, mint a városokban, de a helyedben vásárlás előtt igyekeznék ott eltölteni pár órát.

2022. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, üldögélj el a medence partján - mert úgy látom az is van - egy fél napot, a legforgalmasabb időszakban és eldöntöd a saját tapasztalataid alapján!
2022. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Albérletnél még talán elviselhető lehet, sajátnak kizárt pláne ilyen árak mellett.
2022. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valasztasi lehetoseg, akkor nem elnek ilyen kozel egy ekkora forgalmu uthoz.
2022. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!