Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nagyon rosszul jártunk a...

Nagyon rosszul jártunk a tetőteres házzal ?

Figyelt kérdés
Tetőteres házat vettünk, 130 négyzetméter összesen. Lent van 1 szoba, nappali, konyha+ebédlő,fürdő,WC. Fent van 2 szoba meg 1 wc. Mindenki azt mondja, hogy jobb az egyszintes ,mert drága lesz fenntartani és rosszabb takarítani is. Azt hozzá kell tennem, hogy olyanok mondják, akik mindig is egyszintesbe éltek. Az árához képest nagyon jó állapotban van, ráadásul a központba élünk, így számunkra nem is volt kérdés, hogy ez az igazi ház, minket nem zavart, hogy tetőteres. Most, hogy ennyien mondják, hogy jobb az egyszintes kíváncsi vagyok, hogy miért? Mire kell majd számítani?

2022. máj. 9. 07:15
A kérdező szavazást indított:
Valóban praktikusabb az egyszintes
Ne foglalkozz velük , a tetőteres is jó.
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez sima irigység.

Mi ez a baromság, hogy drágább fenntartani?:D

Takarítani?

2022. máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan. Nekem egyetlen bajom lenne a tetőtérrel, mégpedig az, ha nagy területen lenne túl alacsony a belmagassàg. De nem írod, hogy nàlatok lenne ilyen probléma. Alapvetően egy kétszintes hàzzal semmi baj nem kell, hogy legyen. Takarítani 1 szinten is kell, fűteni úgyszintén.
2022. máj. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetőteresnél a megfelelő szigetelésre kell figyelni, mert ennek hiányában rohadtul felmelegedhet a tetőtér. Az sem mindegy, hogy mennyire alacsony a belmagasság a tetőtéri szobákban, mert akkor sokat elvesz a hasznos alapterületből. Na és a lépcsőzés naponta százszor.....De ha fiatalok vagytok, ez nem gond.
2022. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem ütöm be a fejem sehova, mert csak a hasznos rész van kiépítve, tehát magas a belmagasság.
2022. máj. 9. 07:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

-Nyitott lépcsőház esetán fölszál a meleg a tetőtéri szobákhoz.


-Van akinek probléma a lépcsőzés.


Ha valoban akkora hátrány lenne nem épitenének ilyen házakat.

2022. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát a porszívót le-föl rángatni az emeletek között tényleg nem egy élmény, és a lépcsőt takarítani sem, de egy rúdporszívóval könnyebben megoldható.
2022. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Jobb az egyszintes, de a kétszintes sem tragédia.

Amíg nem kell a francia ágyat az ablakon át felcsörlőzni... :)

2022. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es! Igen,ez így igaz. 🙂 Mi a nagyobb bútorokat az erkélyen keresztül, csörlővel tudtuk felrángatni. Nem volt egy élmény.
2022. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Az egyszinteseknél, azoknál is a kocka alakúaknál a leggazdaságosabb a fűtés. Amellett állítólag a család is kevésbé szeparálódik egymástól, ...bár ezt a fene tudja! A többit leírták előttem, de én azért a helyedben nem lennék kétségbeesve, ha lenne egy tuti kétszintes házam a központban.

(Az más tészta, hogy én nem tudok lépcsőzni, így eleve egyszintest keresek)

2022. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

"Amellett állítólag a család is kevésbé szeparálódik egymástól"

Ez aztán a marketing duma, amivel a kis lyukakat is el lehet adni!!!!! "Összetartja a családot!!" :D :D :D

2022. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!