Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol s lehet-e egyáltalán...

Hol s lehet-e egyáltalán kérvényezni, h ne költözzön a szomszéd a másik szomszédba is?

Figyelt kérdés

Van egy cigány család a szomszédban akik nagyon rosszak, mindenki panaszkodik rájuk. (elnézést, tisztelet a tisztességes cigányoknak)

A lényeg h a másik szomszédban meghalltak s az örökösök eladnák s csak ezek a cigányok vennék meg. Tehát egymás mellett lenne nekik kettő családi házuk. gondolom az egész rokonság oda költözne stb.

Egy rendes cigány kollégám mondta h elvileg a falusiak kérvényezhetik h ne költözzenek oda s így nekik nem adhatják el.

ez igaz? s hol lehet kérvényezni, beadni stb.?


2022. máj. 10. 11:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Hogyne persze. Köteles neked bemutatni a tervezett vevőket a tulaj, és ha te nem vagy elégedett, akkor nem adhatja el nekik.


Ezt te sem gondoltad komolyan, ugye?

2022. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen nincs. Ha problémásak a szomszédok (értem ez alatt azt hogy valóban problémások, tehát pl. szemetet égetnek a kertben vagy rendszeresen hangoskodnak) azt a konkrét ingatlanvásárlástóltól függetlenül a jegyzőnél lehet bejelenteni.
2022. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

szemetelnek más szomszédokba. csak én jelentettem fel, mások nem merték.

hangosan éjjel nappali mulatozás, utcára kövek dobálása. autó lopások. ok nélküli kötegetések stb.

2022. máj. 10. 12:02
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha lehetőséged van rá vedd meg Te a szomszéd házat és annak adod el akinek szeretnéd, vagy tudod...
2022. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez csapda. Nem tudsz mit csinálni. Én eladnám nekik az én házam is, és egy normális helyre költöznék.
2022. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Vagy rendet teszel lángszóróval, vagy csendben elköltözöl. Harmadik opciót nem látok.
2022. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos nagyon kevés az ilyen normális település, de van rá példa, hogy az önkormányzat veszi meg az eladó házakat, legalábbis azokat, amiket esélyes, hogy cigók vennének meg, aztán ők eladják normális magyaroknak (pl. Hevesvezekény így maradt 100% magyar falu).
2022. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

az önkormányzatnak csak annyiért adhatná el amennyit ér a ház vagy többért is?

mert 3 milliót ér.


nem érti senki sem h miért lett ennyire becsűlve, mert minden új benne s plusz építettek még egy szobát is stb. fa és gáz tüzelés, radoátorok, víz csövek, teljes elektronika minden új benne.


ha az önkorm többet ad, akkor megtudom tán beszélni h ne adják el a cigányoknak akik 3-at adnának érte.

2022. máj. 11. 11:14
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Miből fobdolod, hogy az önkormányzat megvenné, mert téged zavarna a szomszédság?


Miért nem veszed meg Te, és adod el olyannak, aki neked megfelelő??

2022. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Így viszi le az egész környéken az árakat egy db féregcsalád.

A következő ház a tiéd lesz, pokollá fogják tenni az életedet, féláron odaadod majd nekik

2022. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!