Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Most tényleg eljött a lakására...

Most tényleg eljött a lakásárak mérséklődésének ideje?

Figyelt kérdés

Évek óta mondogatják, várják a nagy ingatlanbuborék pukkanást, de csak nem jött el.

De eddig nem is volt az a szituáció, mint most gyerekek.

Figyeljél már ide, most már tényleg baj van. Emelkednek a kamatok, itt az emelkedő infláció, nőnek az árak és a költségek, vásárlási üzemmódból megtakarítási módba váltanak az emberek, jövő hónap végével kivezetik a falusi csokot és a babavárót és egy ideig nem lesz helyette semmi, amíg helyre nem áll a költségvetés, mert addig nincs miből.

Ha ez a háború véget ér a nyár végére, nem oldódik meg minden egycsapársa, mert a szankciók akkor is maradnak. Majd jön valami újabb világkatasztrófa amit kitalálnak nektek, hogy ne unatkozzatok, gyerekek. Nehogy helyreálljon már a világgazdaság.



2022. máj. 19. 09:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Amerikának ez a háborúzás az egyetlen esélye, enélkül össze is roppanna egy pillanat alatt úgy el van adósodva.
2022. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha tudsz olyan befektetést ami havi nettó minimum 120 e ft hoz. Ja ilyen nincsen csak az ingatlan kiadás. Majd ha olyan magas kamatok lesznek hogy senki nem akar bérlőkkel szórakozni. Most ha veszel egy 30 m ft panelt és kiadod olcsón akkor kb évi 5% hozamod van + az ingatlan érték növekedése. Ez mondjuk évi 2 m ft aminek nagy rész elkölthető a másik része meg papíron létezik az ingatlanban. Ez a konstrukció nagyon olyan mint egy tőzsde. Az vele a baj hogy a likviditása nagyon alacsony tehát min 3 hónap hogy ha kell a pénz a nagymama agy tumor műtétje nem tudod gyorsan pénzzé tenni. Szerintem amúgy a kripto valuták azon belül is a bitcoin fogja agyon verni az ingatlan piacot. Mer a btc nagyon sokat lengedezik és egy hét alatt megcsinálja a 30 m ft a 2 m ft profitot úgy hogy csak veszel amikor mondjuk 28 e eur és el adod 32 e eur áron. Nem beszélve arról hogy nincsenek adók. Azért mondom a btc t mert abban már olyan sok lóvé van hogy nem tud össz szakadni. Ez a tipikusan túl nagy ahhoz hogy bukjon szitu. És arról nem is beszélve hogy volt már 70 e eur az árfolyam is. Szerintem aki mostanában vesz 28 ért az magyon jól fog járni.
2022. máj. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

#12: "Ez a tipikusan túl nagy ahhoz hogy bukjon szitu"

Mondid ezt egy olyan dologra, ami mögött az égvilágon semmi biztosíték nincs, sem hadsereg, sem nyersanyag sem egy ország.

Én is cryptozok, de ez az jelenleg létező legkockázatosabb befektetés. Bármikor 0-ba zuhanhat. Nekem az volt az első, hogy miután már lett egy kis haszon, az indulótőkét ki is vettem belőle

2022. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem nem jött el!
2022. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
hiába ámodozol,nem fogsz tudni házat venni...
2022. máj. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Az az idő már most elérkezett gyerekek, amit az ingatlanosok mondanak évek óta, hogy halandó átlagember nem tud majd ingatlant venni.

De hamarosan olyan árak lesznek itt nektek mindenen, hogy nem az ingatlanárak miatt fogtok aggódni, hanem amiatt, hogy a következő hónapban mit fizessetek ki, a rezsit, az ételt, az autózás költségeit, vagy a hitelt.

2022. jún. 7. 08:21
 17/21 anonim ***** válasza:
39%
Nagy okosságot mondtál😂😂😂
2022. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha eljön a te időd és valóban "mérséklődnek majd az árak", akkor mennyivel vagy beljebb ha 100millió helyett 90millióért adják majd a bp-i cs. házakat???!
2022. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ne trollkodj már gyerekem. Ha te ezt tudnád nem szólnál bele. Néz már körül. Már most az előzőnél sokkal nagyobb válságban vagyunk és szakértők szerint ez még csak a kezdet.


P.S.: Nyomoréknak nyomorék vagyok, mert meg van repedve a nagylábujjam egy kis baleset miatt. Én csak ennyiben vagyok nyomorék kettőnk közül.

2022. jún. 10. 13:33
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
Még bőven emelkedő tendenciában vagyunk, még most lendülnek be igazán.
2022. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!