Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 3. Kerület milyen hely?

3. Kerület milyen hely?

Figyelt kérdés

Szeretnénk ingatlant venni hamarosan a környéken, és feleségem szeretne egy üzlethelyiséget is bérelni a közelben...

Milyen ott élni, milyenek az ingatlan árak, és a kisebb üzletek bérleti díjai?



2022. júl. 5. 21:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk Dunapart közelében egy lángosozó üzlethelyiség mennyibe kerülhet?
2022. júl. 5. 21:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Marketplacen biztosan vannak hirdetve
2022. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
11%

Nekem a 3. kerület egy tanyavilág de egész budát egy leszakadt pótkocsihoz hasonlítanám, Kelet Pest az vállalhatatlan meg Csepel az egyenlö a pöcegödörrel. Vidék szóba sem jöhet, egyszer voltam vidéken akkor is megszédültem a trágyaszagtól. A magamhoz hasonló kifinomult, elökelö, prémium Úriemberek kizárólag az 5. kerületben élnek, nekem a havi jövedelmem olyan magas, hogy le sem írom, félek hogy a monitorod megreped az irigységtöl.


Üdvözlettel: Alehandro

2022. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Xd

Biztos iskolás vagy még

2022. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Óbudai rész mennyire drága üzletet bérelni?
2022. júl. 5. 22:37
 6/11 anonim válasza:
100%
15 éve költöztem Óbudára, és imádom.
2022. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os én tavaly költöztem óbudára itt vettem lakást. Én kiábrándultam belőle mert borzalmasan sok a primitív ember és a vezetés meg trágya. De az elhelyezkedés miatt CSAK óbuda jöhetett szóba, hiszen szinte 2. kerület, és közel van minden, a 13. kerületben pedig mindig találok állást és az 3-4 megálló összesen. De amúgy iszonyat lecsúszott világ óbuda és most belső óbudáról besélek.


Kérdező: Milyen üzletet akarsz és hol? Milyen lakást/házat és hol?

Ez egy nagyon heterogén kerület, van elit belvárosi része ( Kolosy tér és az arra lévő lakóparkok ), még elitebb része pedig a hegyi rész ( Táborhegy, Remetehegy, Testvérhegy stb. ), másik elit rész még Csillaghegy.


Vannak lepukkant lakótelepei az Óbudai, a Kaszásdűlői és a Békásmegyeri illetve a Pók utcai.



Mit keresel ez a kérdés? Mit akarsz? Kicsit érdemes megfogalmazni a kérdést jobban talán.

2022. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kolosy tér környékén érdekelne üzlet bérlésre vagy megvételre, olyan 60 millióig kb...
2022. júl. 7. 12:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Soproni üzletet vinnénk át, itt már elérhetetlenek a bérleti árak, osztrákok és euro végett.
2022. júl. 7. 12:02
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Kolosy tér nagyon elit környék, az a II. kerület határa. 60 millióért semmit se kapsz ott.
2022. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!