Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nettó 650 ezres fizetésre...

Nettó 650 ezres fizetésre vennétem fel 3 millió hitelt saját házra?

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 21:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
52%

Szemelyi kolcson jo termek. Persze nem akkor ha vegig akarod torleszteni. A leghosszabb futamidore kell felvenni. Nagy lesz a kamat de alacsonyabb a torleszto.

Aztan amikor lehet elotorleszteni kell.

Esszel kell a hitelt is hasznalni.

2022. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Így így, ahogy a 21-es mondja. Én a lakáshitellel is így csináltam. 16 milliót vettem fel 30 évre, de csak 5 évre fixálva. Ez volt még 2018-ban. Így volt a legalacsonyabb a törlesztőm, amivel nominálisan is a lekvesebb kamatot fizettem ki, így félre tudtam tenni annyit, hogy 3 év alatt előtörlesztettem az egész hitelt és kifizettem mindent. De muszáj volt a hitel, mert már akkor is éves szinten 10%-ot mentek fel az ingatlanok és mire összeraktam volna a pénzt rá, addigra már nem kapok lakást 25 millióért, mint amennyiért akkor vettem. Most olyan 40-45 milliót érhet a kecó, mert közben fel is újítottam teljesen. Okosan kell hitelt felvenni és soha nem kimaxolni a lehetőségeinket...vagy még azon túl is. Nagyon sok barátom keresett meg azzal már, hogy aktív BAR (KHR) listásként hogyan tudna hitelt felvenni. Hát basszus, sehogy, és sehogy nem is kéne akkor talán. Ha alapból nem tudtál félretenni egy "törlesztőnyi" pénzt havonta, akkor hogy vállalhat be bárki is egy plusz törlesztőt?
2022. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Összespórolnám sokkal inkább.
2022. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

#22: lakashitel az más, a jóval alacsonyabb kamatok miatt megéri.

Ráadásul ott akkora összeget veszel fel, amit soha nem tudnál összespórolni, mert elszaladnaknaz árak előled.

2022. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 NTBS ***** válasza:
Igen.
2022. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#19: Ez nyilvánvalóan a kérdezőnek nincs meg, hiszen akkor már ennyi fizuval réges rég összespórolta volna.
2022. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
34%
Ebben a válsághelyzetben csak a buta emberek vesznek fel hitelt.
2022. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!