Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki mostanában adott el...

Aki mostanában adott el ingatlant (idén a kamat emelkedések óta) mennyi idő alatt találtatok vevőt? Privát hirdettétek vagy ingatlanossal? Milyen ingatlan, hol található (falu, város) hány nm? Milyen áron ment el végül?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosonmagyaróvár, ház, hirdetesi aron ment el 1 hét alatt. Ismerősöm háza egy közeli faluban ugyanígy. Reális árak voltak. Akitől vettem Győrben ő 2 hónapja árulta, 6% engedményt adott nekem.
2022. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem most a reális ár felső határán bárhol el lehet adni házat/lakást. Én legalábbis ezt látom a környezetemben.
2022. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
55 nm-es panellakás Szegeden. Privátban hirdettem kizárólag az ingatlan.com-on. Normális néhány bekezdéses leírás, normális (nem telefonos legszarabb) fényképek, alaprajz. Adatlap teljesen kitöltve, nem hiányosan. 3 hét alatt kelt el, a hirdetési árból fél milliót alkudva, de az bele is volt kalkulálva, mert 32,5 millióért hirdettem és direkt azért ennyiért, hogy az 0,5 lealkudható legyen.
2022. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Keletinél adtunk el tavasszal 35 nm-es beköltözhető állapotú (részben jó, részben felújított állapot) lakást, minden szükséges dolog a falra felszerelve, karnis, függöny, polcok, stb.

Bő 2 hónap alatt adtuk el ingatlan.com-on. A Jófogáson nem jelentkeztek.

Kellett kiemelést fizetni, kb. 100 000 Ft-ot fizettünk hirdetésekre.

Ezidő alatt ingatlanos is volt megbízva, aki egy fia nézőt nem hozott.

Több olyan ingatlanos is telefonált, aki mondta, hogy hoz nézőt, hát nem hozott. Mind azt mondta, sorban állnak a KP-s vevők 40-50 millióig, a mienk 25 M-s lakás volt, mégse bírtak senkit hozni.

Tehát bő 2 hónap alatt 1 vételi ajánlatunk volt, aki gyorsan kifizette.

2022. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Budakalaszon adtam el egy 1200 negyzetmeteres telekkel rendelkezo 2 szintes csaladi hazat 2 honappal ezelott, 90 millio forintert. A hirdetest kovetoen 1 honapon belul elvittek, alku nelkul.
2022. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
110 negyzetmeter alapteruletu volt, '95-ben epult, tetocsere az elmult 5 evben tortent. Amugy ha erdekel olyan csalad vette meg, akik egy bekasi panelt adtak el 40-ert, majd arra vettek fel babavarot +csok hitelt. Harmadik gyerekuket varjak epp.
2022. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Agglomerációban adtunk el 50 nm-es lakást. Sürgős volt és volt jó kontaktunk, így ingatlanost bíztunk meg. Belőttük a vételárat, majd amint aláírtuk a szerződést közölte, hogy van egy vevő jelöltje, holnap hozza. Kedden írtuk alá a szerződést, pénteken a kezünkben volt a vételi ajánlat. 400 ezer forintot alkudott le a vevő, így 40,5 millióért ment el a lakásunk pár nap alatt gyakorlatilag.
2022. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Július elején hirdettem meg ingatlan.com-on, aznap végtelen sok ingatlanos keresett meg, egyet megbíztam, egy hónap alatt eladta. Budapest 9. ker Klinikáknál, 38 nm, 32 millió.
2022. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!