Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg vannak olyan ingatlano...

Tényleg vannak olyan ingatlanosok, akik hazudnak, hogy nyomás alá helyezzék a potenciális vevőt?

Figyelt kérdés
Bekamuzzák, hogy van más, aki feléd licitálna, esetleg még hoznak is beépített embereket, hogy tényleg higyje azt a vevő, hogy fenyegetve van a tulaj meg azt, hogy versenyhelyzet alakult ki. Vagy elhallgatnak direkt valamit (per van a házon stb.).
2022. jún. 15. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ők soha nem tennének olyat. Őket csak az önzetlenség jellemzi. Legfőbb céljuk a vevő és az eladó felhőtlen boldogsága és természetesen a jutalékuk nem is játszik fontos szerepet a munkájuk során 😇
2022. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
69%
Miért, a tulajok nem ezt csinálják?
2022. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha magánemberként eladom pl az autómat, házamat, akkor én sem azt mondom a potenciális vevőnek, hogy nyugodtan gondolkodjon csak, kutyának sem kell, igazából nyugodtan alkudjon is, fele áron is hajlandó vagyok odaadni, csak vigyék.
2022. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért van a ferdítés és van a pofátlan hazugság kategória. Gondolom akkor elég gyakori hogy egy ingatlanos az utóbbit is megcélozza.
2022. jún. 15. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elég bevett módszer.
2022. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindegyik ingatlanos ezzel jött, hogy sokan érdeklődnek, ez iránt, már ma is megnézték többen, ajánlatot is tettek, ami vagy igaz vagy nem. Kamu emberes megoldás felesleges lenne szerintem. Nekem ezbnem gond, jobbanbidegesít a kamu hirdetés. Felhívod mert olcsó az albérlet jó helyen, mondja hogy már nincs meg de van helyette más hasonló ami persze az már más áron van.
2022. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mi lakást néztünk, volt egy olyan, ami nagyon tetszett, de magas volt az ára. Ott voltunk a helyszínen, beszéltünk az ingatlanossal, tettünk szóban egy ajánlatot, mire közölte, hogy hát ebből nem lehet alkudni, olyan sok érdeklődő van, hogy lehet a kiírt ár felett kel el. Ha hirdetési áron elvisszük, már másnap írhatunk adásvételit, előzzük meg a többieket. Megköszöntük, mondtuk, hogy nem. Még 3 hónap múlva is hirdették, olyan sok érdeklődő volt...

Ezek bevett módszerek és igazából én még csak 2-3 tisztességes ingatlanossal találkoztam, nagy részük élt is hasonlókkal.

2022. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
2. Ha mások köcsögök, az engem is feljogosít arra, hogy köcsög legyek? (Nem.)
2022. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze köszönés helyett már azt mondja, hogy "ma is megyek mutatni" meg van már komoly érdeklődő.

Teljesen átlátszó az összes.

A kedvenceim (minimum 90%) nem bír megírni egy épkézláb hirdetést, ami tartalmazza az alapvető információkat, műszaki tartalmat, ALAPRAJZOT, birtokbavétel feltételeit, na meg hogy még nyelvtani hibákkal se legyen tele.

Aztán a telefonban meg a megtekintéskor ködösít, de persze a "kisjutalékért" aláíratja a megtekintési nyilatkozatot.

2022. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Alaptézis: ingatlanosokat messziről elkerüljük, még a köszönésüket sem fogadjuk.
2022. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!