Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Befektetési céllal hol érdemes...

Befektetési céllal hol érdemes leginkább panellakást venni? Hatvan, Cegléd, Tatabánya vagy Esztergom?

Figyelt kérdés

Én Budapesten lakok, itt nem tudnék lakást venni, de a felsorolt településeken igen. Arra lennék kiváncsi, hol lehet a legjobban kiadni egy lakást. Hol van leginkább kereslet albérletre? A települések valamelyikéről bejárnak az emberek még Budapestre dolgozni, vagy ahhoz már túl messze vannak ahhoz? Nem ismerem egyik települést sem, maximum átutazóban voltam ott, így bármilyen tanácsnak örülök velük kapcsolatban.


Egy kis információ a vonatközlekedésről:


Hatvan - Keletiből 52 perc/1 óra 7p. - 67 km

Cegléd - Nyugatiból 54 perc/1 óra 9 p. - 73 km

Esztergom - Nyugatiból 1 óra 5 p. - 53 km

Tatabánya - Déliből 51 perc, Keletiből 45 perc (megáll: Kelenföldön)



2022. szept. 14. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyetem városban érdemes.
2022. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott, ahol van munkalehetőség. Ahol nincs, onnan elmennek az emberek.
2022. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hatvanban nyugodtan nézelődj,de a Pázsit utcai lakótelepet és a környékét kerüld el, ott a legolcsóbb,de nem véletlenül.

Sokat fejlődött az elmúlt években.

Van munkalehetőség és a közlekedése is nagyon jó.

2022. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Kérdés mennyit szánsz rá. Már nem olcsók a lakások ezekben a városokban sem. És lássuk be, azért minden nap ingázni Budapestre - mert a távolságot onnan mérted- nemigazán jó megoldás. Akik pl Hatvanban lakást bérelnek inkább a közeli multikban helyezkednek el, tehát az albérleti díjat is ehhez tudod mérni. Ráadásul ha nem az Általad említett városok közelében élsz még rá se tudsz nézni a lakásra, ami nem biztos,hogy jó. Egyik ismerősöm lakását totál lelakták a bérlők, és az ajtót nyitva hagyva egyszerűen kiköltöztek. Tudták,hogy nincs a közelben a tulajdonos. Az,hogy majd, valamikor utólérik...hát persze, bizonyára, de fiktív lakcímmel ellehetnek jó ideig és mehet a tulajdonos bíróságra.
2022. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Én Cegléden vettem lakást magamnak (ide valósi is vagyok, vettem volna Pesten, de csak ide volt egyelőre huszonévesen pénzem) és Kispesten van a munkahelyem. 40 perc alatt vagyok ott autóval, ráadásul csak heti háromszor kell mennem, mert részleges home offiszos munkám van.
2022. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös,ha lakást veszel távolabb a munkahelyedtől az érthető. Viszont albérletet általában ott szoktak kivenni ahová a munkája köti az illetőt.
2022. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
6-os Ahogy a házvásárlásnál,az albérletnél is sokszor távolabb olcsóbb ,így bevállalják az emberek,ha arra van pénzük . Hatvanban dolgozom,sokan ingáznak Pestre vonattal munkába.Mondjuk azt nem tudom mennyivel olcsóbb ott egy albérlet,mint Pesten,elszálltak az árak mindenhol.
2022. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es,attól függ mennyit térít a bérletből a munkáltató. Hatvanból nem kevés a bérlet,+ott a tömegközlekedés. A munkáltató általában a bkk bérletbe nem térít. Ha mindent összeadsz nem biztos hogy kedvezőbb Hatvanból feljárni mint Pesten bérelni egy olcsóbb lakást.
2022. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

8-as Persze,egyértelmű,hogy számolni, mérlegelni kell ,mi éri meg. Sztem az a legkevesebb,ha csak a BKK bérletet nem téríti a munkáltató,van akinek egyáltalán nem térít semmit,pl. van ,aki Start klub kártyával jár fel Pestre dolgozni.

Drága az albérlet errefele is,pl. Aszódon kis lakás 130e + rezsinél kezdődik.

2022. szept. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!