Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Esztergomba van eladó ház 1...

Esztergomba van eladó ház 1 millióért?

Figyelt kérdés

Néztem a neten is, de ott 5 millió a legalja.

Biztos hogy vannak sokkal olcsóbbak, de azokat nyilván nem rakták ki az ingatlanosok. Sőt ennyiért az ingatlanosok nem is szoktak eladni ha jól tudom. Egy ismerősöm vett 500 ért. Hát gondolhatjátok hogy van mit felújítani rajta annyi pénzért, de ettől függetlenül jól járt vele. Ez csak azért mondom mert vannak nagyon olcsó házak csak ki kell fogni őket. Esztergom egy jó kis hely, ezért szeretnék ott házat, de csak 1 milliót tudok rááldozni egyenlőre. Hitelbe nem vágok bele, albérlet meg egyenesem szóba sem jöhet. Ha tudtok ott nagyon olcsó házat az nagyon jól jönne most



2021. máj. 25. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi penzert telek van legfeljebb, es ha van egy haz a teleken akkor az inkabb baj mert lakhatatlan es csak plusz koltseg elbontani.
2021. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért még bontandó se nagyon van, de ha van is, arra ne házként tekints, hanem egy kupac hulladékként, aminek kur.vasok pénz az elszállítása.
2021. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de egymillió forintból nem házat, de telket sem veszel. 500 ezerért nem tudom, mit lehet kapni, szerintem maximum egy konyhabútort. Azt persze el tudom képzelni, hogy két ember között összesen ennyi pénz cserélt gazdát papíron, de remélem nem hiszed, hogy valóban ennyi lenne egy ingatlan értéke.
2021. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért általában a .....-ok (tudjuk kikre gondolok) által lakott lepukkant utcákban lehet venni valami romhalmazt maximum. De ott költhetsz bármennyit a felújításra, 2 nap alatt szétlopják. Jobb esetben csak a berendezést, roszabb esetben magát a ház szerkezetét is (és akkor még örülhetsz, ha nem vertek össze közben). Ilyen helyre csak a hasonló szintű ....-oknak érdemes költözni, de ők meg nem tudnak írni-olvasni, szóval ők nem tesznek fel kérdést a gyakorin.
2021. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 2. írja...


De a bontásra ráfizetsz 3 millát...

2021. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1 millióért felénk Heves megyében olyan faluban ahol kevés a fehér ember és semmi munkalehetőség nincs, sem lehet kapni egy felújításra szoruló, mondhatni életveszélyes házat. Tizenöt éve a Búbánatvölgyben volt egy kis telkünk egy 12 nm-es ócska házzal, azt akkor 800 000 Forintért adtuk el.
2021. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni 1 millioert, ezek tipikusan azok a telkek ahol foldut is alig van, normalis ut meg kilometerekre, a telek meg olyan allapotban hogy milliokba kerul rendberakni es tulaj azert adja el mert mar kapja a buntetest olyan rossz az allapot.
2021. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ismerősöm vett 500 ért."


1)

Hát ez vagy húsz éve történt,...

2)

...vagy simán csak hazudott.


Nem tudom miért vergődsz a hitelen, az 1 millióhoz csak 4 milliót kellene felvenned mondjuk 4-5-10 évre (az igazolt jövedelmed összegétől függ), nem 40-50 milliót 20-30 évre és holnap már költözhetnél.

Így mire összegyűjtögeted az 5 milliót, addigra ugyanez már 10 millió lesz és soha nem érsz a végére!

2021. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt két évben a legolcsóbb amit láttam 2,5 millió volt de csak azért adták ennyiért mert bontani kellett a házat ami plusszköltség.
2021. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Még spóroljál szerintem, vagy várd a csodát, talán (mondom talán!) ha nagyon nagy szerencsés vagy, lesz egy ilyen olcsó ház. Az ilyeneket általában nem is hirdetik mert nem fizetnek ingatlanost is. Csak kiteszik az eladó táblát. Szóval járd gyakran az utcákat.
2021. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!