Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Akik nem befektetési célú...

Akik nem befektetési célú ingatlanban élnek azokat miért zavarná az ingatlan árak csökkenése?

Figyelt kérdés

Mik az okok?

Remélem sok válasz érkezik a kérdésemre.



2022. szept. 29. 09:33
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
És aki nem akarja eladni és nincs hitele annak miert fájna ?
2022. szept. 29. 10:41
 12/42 anonim ***** válasza:
73%
Ha veszel egy zacskó túró rudit1000 forintért majd másnap mész és látod, hogy már csak 600 forint ugyan az amit tegnap megvettél szarul esik nem ?
2022. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Nem, miért esne szarul ha tegnap kívántam valamit és volt lehetőségem megvettem meséltem boldog voltam az hogy holnap olcsobb nem biztos hogy kívánni fogom.
2022. szept. 29. 10:48
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többségének az ingatlana az egyetlen nagyobb értéke, és mindegy, ha benne is lakik, de nem akarja, hogy kevesebbet érjen.
2022. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

De akkor sem értem ha nem akarom eladói akkor olyasmindegy az ár. Sokan például tök gany kokanyolt furdoszobat használnak és arra is azt mondja nekik jó nem?

Ha igényesebbek lennének magasabb árat akarnának akkor koltetenenk rá. Egy laszakadt 💩 nak miért legyen magas ára ha meg sem becsüli.

2022. szept. 29. 11:04
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért ál-értetlenkedsz? Az emberek többsége nem szereti, ha a vagyonának az értéke csökken. Ennyi.
2022. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
#16 de reál értékben idáig sem ért annyit. Nem értem a felhaborodast :(
2022. szept. 29. 12:10
 18/42 mindentudó99 ***** válasza:
81%

13 éve 9 millából hoztam össze a házat

Aztán még vagy másfelet költöttem rá. Most 20 altt nem adnám el. Hitelem nincs nem akarom eladni

Azért mégis jó érzés hogy dupláját éri. Szinte minden új. Ha valaki megvenné egy forintot nem kellene ráköltenie.

2022. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

De reál értékben nem éri a dupláját nézd meg a vásárló erodet 13 évvel ezelottit a mostanival és rajossz hogy igazam van :)


Reál értéket illetoen mindig az ország össz gazdasági teljesítményét kell nézni.


Az hogy mik a hírek az ingatlanarakkal kapcsolatban az nem igazán releváns.

2022. szept. 29. 14:03
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te buta vagy és makacs vagy csak direkt provokáló 20 ember ugyan azt mondja te meg próbálod elmagyarázni, hogy de de neked van igazad, miért ne érné reál értékbe a dupláját? hisz te most nem tudnál olcsóbban építeni hisz az építő anyag ára fent van, ha tudnál akkor igazad lenne mert akkor azt fizeted meg , hogy neked most nem kell építkezned. Ha nem ez lenne a reális értéke akkor mindenki építkezne, de nem hisz nem jössz ki olcsóbban. Iszonyat idegesítő vagy mert egy érvet nem tudsz felhozni, vagy próbálod értelmes modon megindokolni a te álláspontod csak hajtogatod, hogy mi a reális. Mesélj kérlek mi a reális értéke egy háznak?
2022. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!