Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikor fognak csökkenni az...

Mikor fognak csökkenni az ingatlanárak?

Figyelt kérdés
És hány százalékkal? Illetve most mennyivel vannak a reális érték felett a lakásárak? Elsősorban a budapestiekre gondolok.

2016. aug. 21. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Valaminek az ára akkor csökken, ha nincs rá kereslet. Pontosan azért, hogy legyen. Nyilván akkor fognak csökkenni, amikor túlkínálat lesz belőlük, vagy amikor nem találnak akkora marhát,aki drágájé' és megveszi.
2016. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

2 nap alatt adtam el a lakásom Toldy Feenc utcában úgy hogy licitáltak rá. Pedig piaci áron hirdettem nem olcsóbban. 2.5 millióval kaptam többet érte mint " akartam"

Ennek alapján az árak biztosan nem fognak csökkenni. Budapesten. Inkább nőni.

2016. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
mennyiért hirdetted meg eredetileg?
2016. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
32.9 millióért
2016. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Erre senki nem tud egzakt választ adni.
2016. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A budapestiek akkor fognak majd ha a vidék élhető lesz. Ha majd a fizetések megközelítik a bp-ieket. Egyelőre mindenben egyre növő szakadék van 30 éve. Reális esélyt nem látok hogy ez megforduljon.
2016. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
4-es: köszi a választ!
2016. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!