Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győrben hol érdemes lakást...

Győrben hol érdemes lakást venni az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Csendes részre néz a lakás, normális szomszédok, a lakások közti falak legyenek viszonylag vastagok (jó hangszigetelés, ne lehessen hallani még a halk beszélgetést is, mint az újépítésű kotványoknál), C típusú találkozások ne legyenek jellemzőek. Fontos még, hogy a lakás pár év múlva viszonylag könnyen eladható legyen, tehát ne olyan legyen a híre az utcának, ami alapból eladhatatlanná teszi az ingatlant. Nagyjából ismerem a várost, régen laktam ott, de nem tudom, most mi a helyzet ez egyes környékeken, pl Szigetben felszámolták -e a gettót, ilyesmi.


Amire én gondoltam:

-Gyárváros, Toldi utca.

-Gyárváros, Nagysándor József utca és a környező utcák (Nem a Stadionnál, hanem a Mátyás térnél).

-Gyárváros, Budai út / Szeszgyári lakcsi.

-Nádorváros, Sport utca / Mester utca / Szabolcska Mihály utca. A Szabolcska annyira talán mégsem, mert ha jól tudom, papírvékonyak a falak a lakások között ennél a típusnál. Talán nem is téglaépítésűek, hanem csúsztatott zsalus.

-Nádorváros, Bartók Béla utca. Itt valami csendesebb részre nézőre gondolok, bár a parkolás nem a legjobb, meg talán ezeknél is vékonyak a falak.

-Nádorváros, Eörsy Péter utca - Szigethy Attila útnál lévő régi társasház.

-Nádorváros, Táncsics Mihály utca.

-Sziget, Radnóti Miklós utca.



2022. nov. 5. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
amiket leírtál mindegyik jó környék viszonylag, kivéve a Radnóti utcát, ott ha fizetnének se laknék.
2022. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!