Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szegeden melyik városrészt...

Szegeden melyik városrészt ajánlanátok fiatal párnak? (már gyereket terveznek)

Figyelt kérdés
Melyik városrész lenne a legideálisabb? Tudnátok mondani érveket? Szegedi lakosok, főleg tőletek várnám a válaszokat :)

2022. nov. 23. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Egyiket sem, kevés a munka, zuhanóban van az elmúlt 5 évben Szeged az biztos.


Ha nagyon gyereket terveztek és kertes ház, akkor Sándorfalva pl.


Amúgy Szeged legtöbb része ugyanaz, belváros, ahonnan minden könnyen megközelíthető, meg a külsőbb részek, ahol csak panelrengeteg van.


Az tuti, hogy villamos vagy trolivonal közelében érdemes nézelődni. Pl.: villamos mentén jár most már a Tram-train is, az is sürítette a járatot.

2022. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Greg35 válasza:
88%
Hát a belvárost én nem választanám, ott nagy a nyüzsi :D Plusz egy panel, társasház mindig necces, kitudja milyen lakóközösséget fog ki az ember, több lakóhoz kell igazodni. Mikor hajanalba elkezdenek veszekedni te meg aludnál.. xd Alsóvároson még vannak kertes házak, itt most kezdenek társasházakat építeni, mivel móravárost már beépítették :D Gyálarét még kis nyugis :) És ha kell pár perc és bent vagy a városban.
2022. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Waff ***** válasza:
100%

Gyálarét szerintem nagyon kint van, ráadásul árterület.

Kérdező@: Szegednek valójában nincs rossz része, ha kertes ház akkor Baktó, Újszeged, Fodorkert, Tápé, Alsóváros, Kecskés, Béketelep... amiket első körben mondanék. Ha lakás...akkor meg gyakorlatilag bárhol jó Szegeden, tény (amit fentebb is írtak) sok függ a lakóközösségtől.

2022. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Gyálarét az még alsóvárostól is messzebb van, és alsóváros is azért egy 10-15 percre van a központtól, bár attól függ melyik része, a Hattyas az nem rossz, de lejjebb már odébb van.
2022. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Waff ***** válasza:
100%
4@: Gyálarét valójában teljesen olyan mint egy "istenhátamögötti" kis falucska. Egy bolton kívül, ami napi pár órácskát van nyitva, már ha kinyit, a szó szoros értelmébe semmi sincs. Sok a kiskert, sokan nem életvitel szerűen laknak ott. Teljesen élettelen a "falu", ami bár közigazgatásilag Szegedhez tartozik, de valójában tényleg jelentősen sokat kell autókázni minden nap annak aki ott él, mert mindenért be kell menni a városba.
2022. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Felsőváros szerintem jó környék, ott a Csaba utca környékén vannak társasházak és panelok is. Ott van közel a 10es troli, 19, 9 troli megálló
2022. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg Makkoshaza vagy Eszaki varosresz? Kozel a belvaros, kozel a boltok, pl Rokusi Tesco, Lidl, Aldi, Plaza, es ha nem a koruton laksz hanem beljebb, meg csendes is.

4 evet eltem ezen a reszen, en imadtam, foleg a Franciahögyben lakni :)

2022. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Móravárosról mi a véleményetek? Elég sok ingatlan van ott jó áron
2022. nov. 25. 08:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Móraváros jó. Én laktam ott több helyen is, igaz már régebben. Viszonylag közel van a központ is.


Volt kolléganőm azt mondta, hogy arrafelé több most már a C tipusú lakó, amit nem tudok alátámasztani, mert már nem járok sűrűn arra.

2022. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Waff ***** válasza:
100%
Móraváros is teljesen rendben van. Cserepes sor még megmaradt része ami neccesebb.
2022. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!