Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen fiatalokat segítő...

Milyen fiatalokat segítő támogatások/segélyek vannak lakás vásárláshoz?

Figyelt kérdés
A párom és én szeretnénk végre ki szakadni az albérletből. Tudtok ajánlani különböző támogatásokat/segélyeket, amik ebben tudnának segíteni? Első ház vásárlás lenne és gyereket nem tervezünk. Bármit amit csak tudtok a témáról szívesen fogadok

2022. nov. 26. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Összerakja az ember az árát, hitelt vesz fel, vagy ott a csók meg a társai.


Nem hinném, hogy egyéb van az átlagnak.

2022. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs gyerek nincs pénz
2022. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs gyerek, nem kaptok pénzt.


De igazából a jelenlegi ingatlanárak mellett a csok meg babaváró és hasonlók is annyira elenyészőek, hogy ha nincs 10-30+ milliós tőkétek, nem is fogtok tudni lépni.

2022. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nincs.

De mondjuk baszhatod a sok gyereket is, hiaba a csok, 20 millaert hol veszel olyan hazat; ami megfelel a csoknak (szigoru szabalyozas van ra, hogy milyen haz lehet!) es amiben elfertek 5en?

Na ugye.

Szoval tokmindegy, ugyanott vagy a sok gyerekkel is.

Pontosabban tuti talalsz valahol, valami putrit ennyiert, de hogy ott munkalehetoseg nem lesz, az is tuti.

2022. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es, de 20 milliót csak akkor kapsz, ha újépítésűt veszel, és olyat nem kapsz putris helyen, amellé mindenképp kell még másik 30-50 millió.
2022. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, reszben igaz. De van mar valami falusi csok is. Ketlem, hogy az csak ujepitesu lehet.

De persze ennyire melyen mar en se astam bele magam a temaba, igazabol csak annyi lenyeg; hogy itt gyakorin szeretik hangoztatni, mennyi ingyen penz jar a sok gyerek utan...

Ja, jar, de mire eleg.

2022. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen nincs nektek egyáltalán. Nem viccelek.
2022. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

falusi csok 3 gyerekre 2,2 millió körül van, meg 5 milliós felújítós vissza nem térítendő támogatást lehet rá igénybe venni.


3+3 milliós támogatás is igénybe vehető, de ehhez nem kell 3 gyerekre szerződni elegendő 1 is.


5% áfa. Én csak ezt használtam

2022. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk elmentek dolgozni és nem a segílykét várjátok. Vagy ez nem jöhet szóba?
2022. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9. Jaja, jó úgy dolgozni, hogy eszembe jut 5-8 éve mennyivel könnyebben vehetett lakást valaki, vagy 30 éve hogy dobálták az emberek után fillérekért a tanácsi lakásokat. És akkor eszembe jut, hogy meg simán csak rosszkor születtem és ezért sokkal elérhetetlenebb számomra egy saját lakás, mint egy szerencsésebb hozzám hasonlónak, aki 10 vagy 40 évvel előbb született.
2022. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!