Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A 21. kerületben milyen...

A 21. kerületben milyen környék a Görgey Artúr tér?

Figyelt kérdés
Sok a kisebbség?Milyen a közbiztonság?Általában milyen a környék hangulata?
2023. jan. 10. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a ter a Csepel plazaval szemben van a tiz emeletesek kozott. A ter maga kong az uressegtol. Buszmegallo az egyik oldalan, masik felen rendelointezet. SPAR, Rossmann. Azt mondanam semmi kulonos, nekem viszont megse szimpatikus valamiert az a kornyek. A karacsony sandor setalo ot perc setaval lejjebb viszont mar zombieland elsosorban a traffik kornyeken gyulekezo helyi alkeszek miatt.

Nekem csepeli barataim mondtak h tizemeletesben a plaza kornyeken ne is gondolkozzak, mert sanszos h rossz lesz a lakokozosseg. En a karisanyi hev megallonal nappal se merek kozlekedni, este plane nem.

Tele van reszeg alkesszel.


Ha lakast nezel, es a karacsony sandor hev megallo lenne a legkozelebbi hev megallod (tok mindegy h hol lenne a lakas) , mas utan neznek..

Nekem nem lenne ott idegzetem naponta vegig menni ennyi rossz arcu alkesz kozott.

2023. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, elso vagyok, es igen, sok a kisebbseg a plaza kornyeki tiz emeletesekben. Mondjuk en arra a kornyekre csak vasarolni jarok.


De azt mondanam h felni valod inkabb a trafikok korul gyulekezo alkeszektol van. Es arra a legkozelebbi hev megallo a karisanyi sajnos..

2023. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az SZTK címe a Görgey A. tér. Ott van a piac is közvetlenül mellette. Szerintem napközben elég nagy ott a forgalom.
2023. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2. A hév-végállomás sincs onnan messzebb, sőt talán valamivel közelebb van.
2023. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!