Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik magyarországi városba...

Melyik magyarországi városba költöznél el,ha lehetne/szeretnél?(Akár község,tanya akár másik városból) és miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Esztergom
2023. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Csenger.

Szép környéken fekszik, a határok közelsége miatt multikulturális a közeg is.

2023. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

#2 🤣

Igen, a román meg ukrán cigányok között valóban jó lehet élni.

2023. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Budapesti vagyok, kizárólag a Duna-kanyar valamelyik településére költöznék, ha nem maradnék a városban. De mivel innen sem egyszerű a bejárás, ez majd nyugdíjba menetelem után kerül csak szóba.
2023. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én egy Bp-i lakást szeretnék és vidéken egy tanyát.
2023. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha családban gondolkodom akkor Pilisszentlélek, völgyben fekszik, nagyon szép a táj. A baj az hogy nincs ott eladó ingatlan (1 db kivételével), és néha ki kéne mozdulni vásárolni, nagyon semmi nincs a közelben ilyen szempontból, meg bonyolult lenne intézménybe és edzésre hordani onnan a gyerekeket. De szabadidőt nagyon jól lehetne ott eltölteni gyerekekkel, játszanánk sokat a kertben és kirándulnánk.


Ha egyedülálló lennék akkor Józsefváros, egy újépítésűbe, de lehet egy hangulatos gangos házat is bevállalnék. Valamiért szeretem azt a környéket.

2023. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

#3 Gratulálok, az "áruld el magadról, hogy még sosem jártál a Nagykörúton kívül, anélkül, hogy kifejezetten elárulnád, hogy még sosem jártál a Nagykörúton kívül" feladatot sikerrel teljesítetted.


Dicséret illeti egyúttal a földrajztanárod is, aki vagy aprólékosan fejedbe verte az ország földrajzát, vagy (talán ez a hasznosabb) jól megtanított, hogyan kell a térképet használni, olvasni.

2023. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
#1 én Esztergomban élek már több, mint 3 éve, és az a tapasztalatom hogy rögtön mellette, Dorog sokkal fejlettebb, reálisabbak az árak, jobbak a cégek (boltok, posta, üzletek, stb.). Útépítés és egyéb fejlesztések is gyorsabban zajlanak a gyógyszergyár (tőkéje és szükségletei) miatt. Szóval innen nézve sok szempontból jobb választás szerintem.
2023. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Senior Séf ***** válasza:
90%
Egyikbe sem. Eleget (40 évet) laktam városban ahhoz, hogy tudjam, ott tényleg csak LAKNI lehet, ÉLNI nem.
2023. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A Pilisbe mennék vagy Biatorbágy esetleg Csenger.
2023. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!