Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sátortetős panel?

Sátortetős panel?

Figyelt kérdés

Van lehetőségem, szerintem áron alul venni(27,9millióért), egy 2 szobás sátortetős panelt a 13. Kerületben.

55 m2 1+2 félszobás erkélyes

4 emeletes háztömb 4. Emeletén


Kívülről nincs szigetelve tipikus panelszürke


Még nem nagyon láttam ilyen sátortetős penelt,ennek mi az előnye?



2023. febr. 9. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Talán nyáron nem éget a plafon melege még éjszaka is.
2023. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Felénk a sátortetősben is laknak, mert kétszintesre csinálták meg a 4. emeleti lakásokat.
2023. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ázik be a tetö
2023. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan az, mint a téglaépületeknél. :) Semmi érdemi hátrány anincs


Az Esztergomi út / Párkány utca környéki házakról van szó? Ott valóban nagyon áron alul lenne 500e Ft-os négyzetméterár, ez szinte már hihetetlenül olcsó. Ha amúgy biztos minden rendben van vele, és valamiért ennyiért eladnák neked szerintem sok gondolkoznivaló nincs, pláne nem a tető miatt. Ezekben a házakban 800e-1m közötti árak az átlagosak.

2023. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként bár nem olyan gyakori, mint a lapostetősek, egyáltalán nem egyedi a magastetős panel. Van ilyen Káposztásmegyeren, Soroksár-Újtelepen, a 18. kerületi Gloriett-telepen, Óbudán a Pók utcai lakótelepen, stb. Ezek tipikusan a legfiatalabb, legutolsó generációs panelek, és alapvetően egy magasabb urbanisztikai színvonalat képviselnek, mint a klasszikus 10 emeletes pontházak az emberibb lépték, az esztétikusabb külső, a tagoltabb homlokzat, és a keretes beépítés miatt kialakuló kellemes belső kertek miatt. Ha beszigetelik őket gyakran a felszínes szemlélő meg sem tudja különböztetni őket az újépítésű lakóparkoktól:


[link]


Ha az esztergomi úti házakról van szó, akkor ott amúgy már zárható a belső kert, így sokkal barátságosabb és biztonságosabb, mint a nyitott közparkok a régebbi telepeken.

2023. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az unokabátyám vásárolt egy házat még januárban London mellett

( eddig is ott lakott,dolgozott) csak eddig albérletben.


Szóval ezt a lakását

( ami eddig ki volt adva albérletben, el fogja adni)


Első körben nekem ajánlotta fel 27,9 millióért

3 hónapig fenntartja nekem ezt az árat,de ha nem veszem meg májusban meghirdeti.

Különben tegnap voltam fennt apuval, megnézni a lakást,az albérlő már kiköltözött üresen áll.


Rendben van, átlagos állapotú,a lépcsőház rendezett.


Igazából hajlok rá,hogy megvegyem,kb.10 millió forintot kellene hitelként felvennem rá(az szerintem bevállalható).

2023. febr. 9. 15:13
 7/17 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte,hogy hol van

13.kerület Vizafogó

2023. febr. 9. 15:20
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem messze lakom onnan, szeretjük a környéket. A 13. kerület önkormányzata az egyik legjobb a városban, a kerületi inzéményrendszert folyamatosan fejlesztik / újítják, gondozzák a közparkokat az egyszerű lakótelepeken is, ráadásul a magánberuházások is pörögnek ezerrel, plusz közel van a duna parti sétány, a vizafogó sétány, ott a metró, és még tudnám sorolni. Ennyi pénzért kevés ellenérvet tudnék felhozni. Pörgesd végig az egyik alpolgármester Facebook oldalát, és nézd hozzá a dátumokat is:


[link]


Majdnem minden hétre esik egy óvodafelújítás, parkfelújítás, utcafelújítás, stb.

2023. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazából Tatabányai vagyok annyira nem ismerem Budapestet.

Munkahelyemen át tudnám magamat kérni Budapestre.

De örülök neki,ha azt mondod hogy jó környék.

Úgyis idén akartam megvenni az első lakásomat.

2023. febr. 9. 15:36
 10/17 Lilluci27 ***** válasza:
91%

[link]

Mivel itt a leolcsóbb hasonló lakás is tö mint 1 millával drágább... gratulálok kerestél 10 millió forintot!

2023. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!