Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten mennyibe kerül egy...

Budapesten mennyibe kerül egy garzon az alábbi városrészekben? (lent)

Figyelt kérdés

Újbuda, Ferencváros, Újpest, Zugló, Kelenföld, Angyalföld.


Ezek közül bármelyik érdekes lehet. 30 nm-es garzonra gondoltam 1 fő részére.

Nem földszinti.


25-30 M Ft-ból megoldható szerintetek?

A hirdetéseket eddig böngészve találtam már párat, de nem tudom ezek nem-e áron aluli bóvlik. Vagy tényleg ennyibe kerül.



2023. jan. 29. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Mért nem tudod ezeket az adatokat beállítani az adatbázisban?

Mért kell helyetted másnak megtenni?

2023. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalónak hittem, de leírom:


Az adatbázisban már rákerestem és van bőven olyan ingatlan ami ilyen árból kijön. Azt viszont nem tudom, hogy ez egy alulértékelt kínálat-e mert mondjuk problémás házak, csótányok, gáz szomszédok stb.

Vagy tényleg reálisak?


Mert a mi környékünkön volt, hogy volt áron aluli hirdetés, csak a hirdető elfelejtette beleírni a hirdetésbe, hogy patkány és csótány is van a tömbházban és hogy a szomszédok zajosak és problémásak...


Ez azért mégiscsak kritikus információ.

Ha valaki ismeri a piacot az viszont azonnal megmondja, hogy ez az ár mennyire gyanús vagy nem az.

2023. jan. 29. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Látatlanban nem tudom megmondani, lehet jó is.

Ismerni kell az adott házat, illetve oda kell menni megnézni többször.

Amit látatlanba tudok mondani, az az, hogy ha elhanyagolt a ház és magas a közös költség, akkor nem érdemes megvenni.

De simán lehet 20 alatt is jót találni, ha az árnak megfelelő méretű és állapotú a lakás, és annak megfelelő környéken van.

2023. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%
Én épp eladom a lakásom. 35m2 Zuglóban 34m, sok pénzt áldoztam rá, frekventált helyen van, szóval ennél lentebb nem megyek. :)
2023. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért reálisan lehet kapni garzont.

11.kerület az neccesebb az a legdrágább,de kérdés panel vagy újépítésű vagy hol a kettő között,milyen állapotú.

De a többiben biztos van beköltözhető,normál állapotú házban

2023. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: ha az átlag hirdetési árakra vagy kiváncsi, ne állíts be árat, csak a többi feltételt
2023. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!