Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepel, Vízmű-lakótelep...

Csepel, Vízmű-lakótelep milyen hely?

Figyelt kérdés
Valaki tud infóval szolgálni, mennyire érdemes itt lakást venni?

2023. márc. 17. 18:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
65%
Csepel nyugodt, és szerintem szép is, bár nem annyira. Mindenesetre ha nyugalomra vágysz, irány Csepel! Szerintem Vízmű-lakótelep nem olyan szép. Arról nem sokat tudok. Oda költözz, ahol szívesebben élnéd mindennapjait.
2023. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Csepelen biztos nem vennék lakást, borzalmas a közlekedés csúcsidőben kijönni csepelről rémálom
2023. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld.

Nekem első benyomásra tetszik a lakótelep hangulata, ebben nyilván közrejátszik a Duna közelsége is. A belsőbb, HÉV környéki lakótelepek viszont lehangolóak számomra. Talán még Dunadűlő/Királymajor, ami tetszetős.

Bringával járok, tehát a közlekedés nem probléma.

2023. márc. 17. 22:25
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Egy istenháta mögötti hely a közösségi közlekedés egy horror!Nem is beszélve az út másikoldalán található replateleppel!Ha ingyen adnák sem költöznék oda.De még csepelre sem!
2023. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Az út másik oldalán lakik nagybátyjám, az egy családiházas övezet tele bazi villákkalm hol van ott a lepratelep?
2023. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Lakihegyen éltünk, csak annyi közöm van a lakótelephez, hogy mindennap eljártam előtte. Szerintem nem rossz. Néha belenézegettem hirdetésekbe, a lakások elosztása nem túl modern és sok a felújítandó, de alapvetően, ha nem hiányzik iskolák, ovik, kis bolt, gyógyszertár, egyéb alapvető infrastruktúra közelsége, ami egy lakótelepen általában adott, akkor élhető. Nekem tetszik a helye és a tömegközlekedést sem tartom rossznak, ha nem mész baromi messzire (mondjuk Csepelen is dolgozol). Az tény, hogy csúcsforgalomban a II. Rákóczi 90%-ban halott. De bicajjal ez ugye kevésbé gond.
2023. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

5:

Nem tudom hol lakik a nagybátyad, de szerintem valamit összekeversz, mert a vízmű lakóteleppel szemben Csepel-Háros van, ami zártkerti övezet putrikkal. Valahol arrafelé tépett szét pár éve egy kislányt egy kiszökött kutya.


A lakótelep maga egyébként nyugis, de nagyon rossz közlekedésileg.

2023. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6:

Bicajjal az a gond, hogy befelé nagyon hiányos a kerékpárút, egyes szakaszokon van, de van ahol a Rákóczin kellene tekerni. A Duna másik oldalára át lehet tekerni, de ott is több helyen megszakad a kerékpárút befelé.

2023. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Megmondom őszintén sosem bicajoztam be a városközpontba, így nem tudom. Azt tudom, hogy egy darabig van befelé korrekt bicaj út és sokan a járdát használják, ahol elfogy (félszemű megfigyelés, nem erre fókuszáltam sosem).

Érdemes lenne megnézni egyébként, hogy a gáton milyen az út. Azt tudom, hogy az M0 híd és a vízmű között aszfaltos (és engedély kell hozzá), gondolom utána már földút, de esetleg az is egy lehetőség, ha nem tragikus a minősége.

Ha meg átmegy az ember az M0 hídon, korrektül be lehet tekerni a városba. Nem mindegy hova teker az ember.

Szerintem a szemben lévő 1-2 utca még egész vállalható, utána tényleg putri a túloldal. De szerencsére elég "széles az út", a lakótelep el is van kerítve, nem hiszem hogy ez bármilyen gondot okozna ott.

2023. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

9:

A gáton semmilyen út nincs a lakóteleptől befelé, mert le van zárva, vízmű védterület. Őszintén, én volt hogy belógtam, mert van pár lyuk a kerítésen, van egy-két úgy-ahogy gyalog járható ösvény, de bicajjal nem járnék arra.


Én futottam és bicajoztam is a Rákóczi út mentén, onnan befelé hamar elfogy a kerékpárút és az út baloldalan van járda, de néhol nagyln forgalmas, a virágárusok előtt a legrosszabb, és jó poros is egyébként.


A Duna másik oldalán, mint írtam, szintén megszűnik egy idő után a kerékpárút befelé és tekerhetsz valamelyik forgalmas úton.


Igen, a putris rész szerintem se gond, elég jól elszeparált, nyugis hely ez a lakótelep, csak azért írtam, mert 5-ös valótlant írt. Nem ez a gond a lakóteleppel, hanem a közlekedése.

2023. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!