Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepel, Vízmű-lakótelep...

Csepel, Vízmű-lakótelep milyen hely?

Figyelt kérdés
Valaki tud infóval szolgálni, mennyire érdemes itt lakást venni?

2023. márc. 17. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen van a zártkerti részen egy két szegényebb család, meg van jópár nyílván nem rózsadomb kaliberü, de elég nagy villa is, a közbiztonsággal pedig szerintem semmi probléma nincs, én mindig nyugodtan sétálgatok a környéken.
2023. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Duna túloldalán simán bebicajoztunk csomószor a városba. Ott ahol már nincs bicikli út, használtuk a járdát. Iszonyat kevés gyalogos van arrafelé. De ha a főúton tekerne az ember sem annyira gáz, 2 sávon meg lehet férni egymás mellett.
2023. márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11:

Kicsit északabbra a lakóteleptől van pár normális ház, de pl. a közvetlen szemközti utcában csak kertek és putrik vannak. Egyszer végigfutottam ezen utcákon, nem volt életbiztosítás, és elég nagydarab kutyák is voltak a rossz kerítések mögött, szerencsére épp akkor egy sem volt kint, de mint írtam épp ezen utcákban volt halálos kutyatámadás pár éve.


Gondolom a Duna túlóldalán nem reggeli csúcsidőben voltatok bicajjal. Az a járda csúcsidőben nem üres, az úttesten meg pozícióharcot vívnak az agglós parittyás parasztok, nem mondanám biztonságosnak ott tekerni. Mondom úgy, hogy bringával járok munkába, más városrészből.

2023. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

Most ez, hogy pont ott volt egy halálos kutyatámadás, pont semmit nem jelent. Vidéken a falumban is volt egy halálos kutyatámadás 8évvel ezelőtt, akkor most féljek és ne merjek kimenni az utcára?

Cigányok meg manapság már mindenhol vannak.

2023. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

És hogy csatlakozzak a 14-eshez, a közlekedés is szar a legtöbb helyen csúcsforgalomban, ami a peremkerületeket illeti.

Szóval ebből kijön, hogy nem is olyan rossz hely az a lakótelep. :D

2023. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2023. márc. 21. 10:06
 17/19 anonim ***** válasza:

14:

Ja, de nem ugyanakkora eséllyel vannak ilyen problémák normális kertvárosi övezetben, mint az olyan zártkerti övezetekben, ahol putrik és csöveskunyhók vannak.


Továbbra is hangsúlyozom, ez nem sokban befolyásolja a lakótelep biztonságát, az az oldal nyugis. Cska arra az állításra reagáltam, amely szerint az út túloldala normális környék lenne, pedig nem az.


15:

Nem irreleváns, melyik környék. Csepelen is vannak viszonylag jó közlekedésű helyek, ez a legrosszabbak közé tartozik. Cserébe csendes, nyugis. Valamit valamiért.

2023. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha van kötött pálya, biztos jó a tömegközlekedés máshol legalább, de szerintem Budapesten igen kevés olyan külső kerület (és annak is a legszéle) van ahol ez, vagy a belvárosig bicikliút adott. Az autós közlekedés meg egyformán borzalmas csúcsidőben szinte mindenhonnan.
2023. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Hároson minden környék szar, de azért különbséget lehet tenni azon belül is.


Almafa utcától délre elfogadható, beleértve a Vízművek lakótelepet. Sok a zártkert és van néhány nagyobb ház is (villának is nevezhetjük). A telkek többnyire rendbe vannak téve, a kutyák a kerítés mögött vannak.


A Dűlő út és az Almafa utca között valami tragikus. Elég megnézni a Google utcaképet, mekkora szemétdombok vannak egyes helyeken. A kutyák vagy be vannak zárva vagy nincsenek, és ehhez társul, hogy a gazda mentalitása is olyan, hogy jó viccnek tartja, ha az arra járókat széttépik a kutyák. Engem is harapott már meg itt kutya, csak alátámasztani tudom, hogy jobb elkerülni.


Ugyanez a helyzet a Hárostól északra fekvő dunaparti földutakkal. A kutyák ott is azt a célt szolgálják, hogy az embert az utcából is kikergessék. Amikor arra jártam, csak azért nem haraptak meg, mert már kétszáz méterről látszott, hogy a kutya a kerítésen kívül van és vissza tudtam fordulni.

2023. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!